AKMEŞE : ÇALIŞMA VE HİZMET ETME ZAMANI

AKMEŞE : ÇALIŞMA VE HİZMET ETME ZAMANI

12 Ocak 2018 - 04:52

AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe dün, AK Parti Keşan İlçe Teşkilatına gelerek, basın toplantısı düzenledi.

 

Toplantıya, Akmeşe’nin yanı sıra; AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık, Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz ve partililer katıldı.

Toplantıda, ilk olarak Boyalık söz aldı.

2019 yılında yapılacak seçimlere değinen Boyalık, şunları söyledi: “Keşan’da, 2019 yılında yerel seçimleri kazanmak ve genel seçimlerde başarılı bir sonuç çıkarmayı hedefliyoruz. Bizler, bir arada olmayı artık beceriyoruz. Keşan’dan il kongresine 25 otobüsle gittik. Hedefimiz; AK Parti’yi Keşan’da iyi bir yere taşımaktır. Keşan, Atatürk’ün gösterdiği muasır medeniyet seviyesinde değil. Bu seviyeye ulaştıracak tek partide, AK Parti’dir.”

Toplantı Akmeşe’nin konuşmasıyla sürdü.

Akmeşe, il kongresi hakkında değerlendirmede bulunarak, şunları söyledi: “Edirne il kongresini 30 Aralık 2017 tarihinde gerçekleştirdik. Ben, yaklaşık 2 yıldan bu yana görevimi sürdürüyorum. Cumhurbaşkanımızın ve Genel Merkezimizin kararıyla, yeniden göreve devam etme kararı verildi. Edirne’de çok coşkulu bir kongre süreci yaşadık. Bu güzel kongrede katkısı olan ilçe başkanımıza ve teşkilatımıza teşekkür ederim. AK Parti olarak, büyük salonlara sığmazken; CHP’nin kongresi normal bir toplantı salonunda yapıldı. AK Parti, Edirne’de her geçen gün büyüyor.”

 

“KEŞAN HALKININ BUNU HAK ETTİĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM”

AK Parti olarak, hedeflerinin 2019 yılı yerel seçimleri olduğunu ifade eden Akmeşe, sözlerine şöyle devam etti: “2019 yılı yerel seçimleri, çok önemlidir. Yerel yönetimler anlamında, bölgede sıkıntılıyız. Maalesef, CHP zihniyetliyle yönetilen bir bölgede yaşıyoruz. CHP’lilerinde yaptıkları ortadadır. Kimse, ‘Ben CHP’li yerel yönetimlerden memnunum.’ diyemez. Çünkü yapılanlar ortadadır. Allah’tan hükümetimiz, çevre yollarını yapıyor. Keşan’a girdiğimizde, yollarının bozuk olduğunu gördük. Keşan halkının bunu hak ettiğini düşünmüyorum.”

Akmeşe, sözlerine şu şekilde devam etti: “Biz, Edirne merkez ve tüm ilçelere AK Parti olarak talibiz. AK Parti’de tüm kadrolar tamam, şimdi çalışma ve hizmet zamanıdır. Biz, üzerimize düşen görevi yapıyoruz. Ben bu seçimlerde Edirne’deki tüm belediyeleri alacağız. Örnek vermek gerekirse; İpsala Belediyemiz, ilçenin tüm yollarını yaptı. Doğal gazını getirdi. Yaptığı pazaryeri, Trakya bölgesinde örnektir. AK Parti olarak başarılı olacağımıza inanıyorum.”

Keşan Belediye Başkan yardımcılarının aldığı yaklaşık 12 bin TL’lik maaşlarına değinen Akmeşe, “Bunlar önce kendi ceplerini doldurmaya bakarlar. Maalesef CHP zihniyeti budur. Millete hizmet, onlarda ikinci plandadır. Aldıkları maaşlarda buna bir kanıttır. Bunlar taşeron işçilerin maaşlarını dahi veremezler. Edirne Belediyesinde de benzer durum yaşanmaktadır. Halka gerçekten hizmet eden çalışanları düşünmezler. Allah onlara akıl fikir versin. AK Partililer olarak, halka çıkıp, bunları tek tek anlatın” dedi.

Bu haber 2355 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DUYUN BU FERYADI!
DUYUN BU FERYADI!
"SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ŞİDDET SON BULSUN"