Reklam
  • Reklam
ALTAY’DAN YENİ HOCALARLA İLK TOPLANTI
Reklam

ALTAY’DAN YENİ HOCALARLA İLK TOPLANTI

10 Ağustos 2018 - 07:13
Reklam

İzmir’in köklü kulüpleri arasında yer Altay Spor Kulübü’nün Edirne Okul idarecileri yeni dönem öncesi yemekte bir araya geldiler.

Edirne Altay Futbol Okulu  Sorumlusu Efe Aktuğ’un organize ettiği yemekte spor okulunda görev yapacak antrenörlerle yeni dönem öncesi bir araya geldiler. Yemekte Antrenörler Doğukan Doğan ve geçtiğimiz günlerde anlaşma sağlanan yeni antrenörler Gökhan Börektar ve Ayça Ulutürk ile birlikte bir araya geldiler.

Edirne Altay Futbol Okulu Sorumlusu Efe Aktuğ; “ Kısa bir süre önce Altay’ın  futbol okulunu Edirne’ye açtık. Yaptığımız görüşmeler sonunda İzmir’den oyuncunun gelişimini takip edecek ve sportif direktörlük yapacak Doğukan Doğan ile anlaştık. Daha sonra Edirne’den  Gökhan Börektar ve daha sonra ise Ayça Ulutürk ile anlaştık. Altay’ın Edirne Futbol Okulunda görev yapacak hocalarımız hazırdır. Yeni ekibimizle hep beraber bir araya gelerek yeni dönemi konuştuk. Kısa zaman zarfında iyi bir oyuncu kitlesine ulaştık. Ayrıca Saraçlar Caddesi tanıtım standımız açıldı. Bundan ayrıca Gölet Parkı’nda ise bir etkinliğimiz olacak. Yavaş yavaş Edirne Altay Okulunu tanıtma yönünde iyi bir yol kat edeceğiz” dedi.

Kaynak: MERT SOYLU

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKMEŞE’YE YÜKLENDİ
AKMEŞE’YE YÜKLENDİ
NEDENİNİ TABELALAR İLE ANLATTI
NEDENİNİ TABELALAR İLE ANLATTI