Reklam
  • Reklam
BARO’DA SEÇİM KULİSLERİ
Reklam

BARO’DA SEÇİM KULİSLERİ

07 Ağustos 2018 - 05:31
Reklam

Edirne Barosu'nun Ekim ayında yapılacak genel kurulu için seçim yarışı başladı. Kulislerde Av. Gökhan Karakoç, Av. Alper Pınar ve Av. Mete Türkay’ın aday olacakları yer alıyor. Mevcut Başkan Özgür Yıldırım ise aday olmayacağını açıkladı.

420 üyesi bulunduğu öğrenilen Edirne Barosu’nun Ekim ayında gerçekleştirilmesi planlanan başkanlık seçimi için kulislerde Av. Gökhan Karakoç, Av. Alper Pınar ve Av. Mete Türkay’ın aday olacakları yer alıyor.

Ekim ayının ortalarında gerçekleştirilmesi planlanan olağan genel kurul ile Edirne Barosu yeni başkanını seçecek. Başkan adaylarının birlikte çalışacakları yönetim kurulunu tamamlamak için görüşmelere devam ettikleri ve projelerini önümüzdeki haftalarda kamuoyu ile paylaşmaya hazırlandıkları öğrenildi.

Başkan adaylarının ortak projelerinin ise, avukatların güncel mesleki sorunlarının çözümü, mesleki aidiyetin güçlülüğü, avukatlık haklarının iyileştirilmesi ve toplumsal duyarlılığın arttırılmasıyla birlikte genç, deneyimli kadrolarla Edirne Baro’sunun birikimini geleceğe taşımak oldukları öğrenildi.

Edirne Barosu Başkanı Özgür Yıldırım’da gazetemize yapmış olduğu açıklamada, “3 dönem başkanlık görevi yaptım. Daha öncede başkan yardımcılığı ve bazı görevler yaptım. Bayrağı arkadaşlarıma devrediyorum. Hayırlısı olsun.” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKMEŞE’YE YÜKLENDİ
AKMEŞE’YE YÜKLENDİ
KİMSENİN BAŞINI ÖNE EĞMEDİM
KİMSENİN BAŞINI ÖNE EĞMEDİM