ÇİÇEKÇİLER SEVGİLİLER GÜNÜNE HAZIR

ÇİÇEKÇİLER SEVGİLİLER GÜNÜNE HAZIR

11 Şubat 2019 - 07:05

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Çiçekçilerin telaşı da başladı. Edirne’de çiçekçilik yapan Erdinç Saburman, 14 Şubat Sevgililer Gününe kadar beklentilerinin yüksek olduğunu söyledi.

Her dönemin vazgeçilmezi çiçekler yılın en önemli günlerinden biri olan 14 Şubat Sevgililer Günü öncesi çiçekçiler hazırlıklarını tamamladı. Uzun yıllardır Edirne’de çiçekçilik sektöründe iş yapan Erdinç Saburman,  “Biz Sevgililer Günü için hazırlıklarımızı tamamladık. Geçen seneye göre fiyatlarımız günün şartları gereği zamlandı. Bizde üreticiden ürünlerimizi pahalıya alıyoruz. En favori gülün olması ile beraber birde kış olması ile fiyatını 20 TL’den satıyoruz. Ayrıca en revaçta olanlardan ise gül ve orkidededir. Bu dönem çok fazla sipariş alamadık. İnşallah 14 Şubat günü daha farklı olur “dedi.

OTURDUKLARI YERDEN ÇİÇEK ISMARLIYORLAR

Çiçekçi Erdinç Saburman, Teknolojinin ileri doğru ilerlemesi ile beraber birçok çiçek ile ilgili satış siteleri kuruldu. Vatandaşlarımız oturdukları yerden çiçek siparişi veriyorlar. Ancak birçok çiçek sitesi vatandaşları kandırıyor. Gelen birçok çiçek siparişi vatandaşın istediği gibi gelmiyor. Bu durum nedeniyle çiçek sitelerinden şikayetler artıyor. Çiçekleri mutlaka gelin yerinden alın “dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE’YE DE BU YAKIŞIR
EDİRNE’YE DE BU YAKIŞIR
SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU
SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU