DİNÇ’TEN ÜSTÜNDAĞ’A ZİYARET

DİNÇ’TEN ÜSTÜNDAĞ’A ZİYARET

16 Mayıs 2018 - 13:29

Edirne Voleybol İl Temsilcisi Ayhan Dinç Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı  Mehmet Akif Üstündağ’ı Ankara’da Federasyon binasında ziyaret etti.

Son yılların en çalışkan Voleybol İl Temsilcisi olan Ayhan Dinç bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere gittiği Ankara’da her zaman ilk gittiği yer olan Türkiye Voleybol Federasyonu binasına giderek burada TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile Edirne Voleybolu hakkında konuşmalar gerçekleştirdiği öğrenildi.

Ziyaret ile ilgili konuşan Edirne Voleybol İl Temsilcisi Ayhan Dinç; “ Son yıllarda Voleybol büyük bir ivme kazanmaya devam ediyor. Bizde Voleybol İl Temsilciliği olarak her zaman Ankara ile irtibat halindeyiz. Edirne ili Voleybol potansiyeli olan bir olarak görüyoruz. Federasyon Başkanı Sayın Mehmet Akif Üstündağ her zaman bizlerin  yanında ve destekçimiz olmuştur.”

LİG YA DA KUPA FİNALİ EDİRNE’YE VERİLECEK

Edirne Voleybol İl Temsilcisi Dinç; sözlerinin devamında ise Üstündağ’ın Edirne’ye bir müjde vererek konuşmasına şu sözler ile başladı.

“ Şuan yapımı devam eden bir Spor Salonumuz bulunmaktadır. O salon geniş kapsamlı ve Voleybol sahası olacak bir salon mevcut olup TVF Başkanımız Sayın Başkanı  Mehmet Akif Üstündağ’ın verdiği söz neticesinde salonumuzu bir final müsabakasının salon bitiğinde  bir finalin Edirne’ye verilmesinin sözünü aldı. Bizler daima Edirne Voleybolu için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: MERT SOYLU
Bu haber 1202 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SOĞANA İTHAL ÇÖZÜM
SOĞANA İTHAL ÇÖZÜM
BAŞKAN’A PAZARCILARDAN DESTEK
BAŞKAN’A PAZARCILARDAN DESTEK