DUYGU DOLU RESEPSİYON

DUYGU DOLU RESEPSİYON

31 Ekim 2018 - 06:20

Edirne'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Edirne Valiliği tarafından resepsiyon düzenlendi. Vali Özdemir, görev süresini Edirne'de tamamladığını belirterek, resepsiyona katılanlardan helallik istedi.

Edirne’de özel bir işletmede, Edirne Valisi Günay Özdemir ve hanımefendinin ev sahipliğinde düzenlenen Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonuna Belediye Başkanı Recep Gürkan, 54. Mekanize Tugay Komutanı Yüksel Erdin, protokol üyeleri, şehit yakınları ve gaziler ile davetliler katıldı. Türk Bayraklarının coşku ile sallandığı resepsiyonda, birlik ve beraberlik mesajları yinelendi.

Vali Özdemir, görev süresini Edirne'de tamamladığını belirterek, resepsiyona katılanlardan helallik istedi.

Edirne’den ayrılsak ta gönlümüz Edirne ile beraber, çünkü buraya gelen Edirne’de yaşayan bir daha Edirne’den ayrılamıyor diyen Vali Özdemir, “Ben hep söylüyorum Edirne, dünyada birlikte yaşamanın ne olduğunu insanların birbirine karşı saygısının, hoşgörünün de ötesinde birbiriyle nasıl bir yaşam biçimini sağlayacaklarını bilen bunu uygulayan Türkiye’ye ve Dünyaya örnek olabilecek bir yaşam biçimi var.”ifadelerine yer verdi.

Kaynak: ŞENER URFA
Bu haber 6018 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SOĞANA İTHAL ÇÖZÜM
SOĞANA İTHAL ÇÖZÜM
ACI GERÇEK
ACI GERÇEK