EDİRNE AKADEMİ’DE ‘ZAMAN VE STRES YÖNETİMİ’ EĞİTİMİ

EDİRNE AKADEMİ'DE ‘ZAMAN VE STRES YÖNETİMİ’ EĞİTİMİ

23 Ocak 2018 - 03:25

Edirne Belediyesi bünyesinde kurulan Edirne Akademi’de Edirne Akademi Hocası, Beykoz Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekan Yardımcısı ve İletişim Tasarımı Bölüm Başkanı Doç. Dr. Pınar Seden Meral, belediye personeline yönelik ‘Zaman ve Stres Yönetimi’ konulu eğitim düzenleyecek.

Çeşitli konularda düzenlenen derslere, atölye çalışmalarına ve eğitimlere hız kesmeden devam eden Edirne Akademi, Edirne Belediyesi personeline yönelik  ‘Zaman ve Stres Yönetimi’ konulu eğitim düzenleyecek.

                24 Ocak Çarşamba Günü Saat:14.00’te Edirne Belediyesi Nikah Salonu ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan eğitimde Edirne Akademi Hocası, Beykoz Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekan Yardımcısı ve İletişim Tasarımı Bölüm Başkanı Doç. Dr. Pınar Seden Meral, belediye personeline zaman ve stres yönetimi hakkında önemli bilgiler verecek.

                Teknolojinin gelişmesiyle birlikte zamanı etkin ve verimli kullanma becerisinin öneminin de arttığını ifade eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Söz konusu eğitimle, eğitime katılan personel; zamanı stressiz bir şekilde nasıl kullanacakları ve burada edindikleri bilgileri günlük hayatta nasıl uygulayacakları hakkında önemli bilgilere sahip olacak.  Hiç kuşkusuz ki, zamanı iyi yöneten bir kişi uzun ve çok çalışmak yerine; işlerini daha kısa ve pratik bir şekilde yerine getirerek; iş ve aile hayatında çok daha başarılı olabilir” ifadelerine yer verdi.

                Edirne Akademi’nin kadrosunun her geçen gün güçlenmeye devam ettiğini belirten Gürkan, “Edirne Akademi’de belediye personeline yönelik gerçekleştirilen eğimlerle; Edirne Halkı’na çok daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Eğitimi önemsiyoruz. Kentimize kazandırdığımız Edirne Akademi ile de eğitim faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. İstiyoruz ki; Edirne her türlü düşüncenin paylaşıldığı ve tartışıldığı; geleceğe ve ülkesine yön veren özgür insanların kenti olsun” dedi.

 

Haber bülteninde kullanılmak üzere fotoğraf mevcuttur

Bu haber 3112 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SOĞANA İTHAL ÇÖZÜM
SOĞANA İTHAL ÇÖZÜM
BAŞKAN’A PAZARCILARDAN DESTEK
BAŞKAN’A PAZARCILARDAN DESTEK