Reklam
  • Reklam
EDİRNESPOR YÖNETİMİ TAM KADRO GÜRKAN’I ZİYARET ETTİ
Reklam

EDİRNESPOR YÖNETİMİ TAM KADRO GÜRKAN’I ZİYARET ETTİ

09 Temmuz 2018 - 05:10
Reklam

Bölgesel Amatör Lig takımlarından olan Edirnespor, protokol ziyaretlerinin ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyorlar. İlk önce Edirne Valisi Günay Özdemir’e ziyaret gerçekleştiren Edirnespor yönetimi  ikinci ziyaretlerini Edirne Belediyesi Başkanı Recep Gürkan’a yaptılar.

İlk ziyarete Edirne Valisi Günay Özdemir’e  isminin  yazılı olduğu 22 numaralı forma hediye edilirken, kulübün bu günlerde olmasında ve ayakta kalıp başarılar elde etmesine büyük emekleri olan Belediye Başkanı Recep Gürkan’a desteklerinden ötürü  plaket taktim edildi.

Edirne Belediyesi Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarete kulüp yönetimi tam kadro başarılarda en büyük payı olan Recep Gürkan’ı ziyaret ederek teşekkürlerini sundular.

Konu ile ilgili konuşan Başkan Savaş Üner, “ Yeniz sezon öncesi Edirne’de bulunan mülkü amirlerimizi ziyaret etmek istedik. Bu kapsamda ilk ziyaretimizi Sayın Valimiz Günay Özdemir’e gerçekleştirmiştik. Şimdi ise ikinci ziyaretimizi Edirne Belediyesi Edirnespor’a Belediye ismi ile destek olan ve hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Recep Gürkan’a ziyaret gerçekleştirdik. Bize her zaman destek olan Gürkan’a teşekkür ederiz” dedi.

 

Kaynak: MERT SOYLU

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞENTOP’DAN EDİRNE ÇIKARMASI
ŞENTOP’DAN EDİRNE ÇIKARMASI
GÖZYAŞLARIYLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
GÖZYAŞLARIYLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI