ENGELSİZ YAŞAM’DA CUMHURİYET BAYRAMI

ENGELSİZ YAŞAM’DA CUMHURİYET BAYRAMI

27 Ekim 2018 - 04:31

Engelsiz Yaşam Merkezi’nde eğitim gören çocuklar 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını coşkuyla kutladı. Ellerindeki Türk Bayraklarıyla sahneye çıkan çocuklar; kahramanlık marşlarına da eşlik etti. Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, “İyi ki Cumhuriyet var. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun” dedi.

Edirne Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde eğitim gören öğrenciler 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı. Öğrenciler sahneye ellerindeki Türk Bayraklarıyla 10 Yıl Marşı eşliğinde çıktı.  Kahramanlık ve cumhuriyet şarkılarına eşlik eden öğrencileri Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu ve aileleri de yalnız bırakmadı. İzmir Marşıyla geçit yapan Cumhuriyet’in çocukları; cumhuriyeti coşkuyla kutladı.

                Engelsiz Yaşam Merkezi’nde eğitim alan çocukların Cumhuriyet’in 95 yılını kutladığını aktaran Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, “Çocuklarımız, Cumhuriyet Bayramı için güzel bir kutlama programı hazırladı. Hiç kuşkusuz ki, Cumhuriyet olmasaydı; Atatürk olmasaydı biz de olmazdık, ülkemiz olmazdı. İyi ki Cumhuriyet var. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun” dedi.

Bu haber 1022 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE ATATÜRK'Ü ANDI
EDİRNE ATATÜRK'Ü ANDI
GÖZYAŞLARINA HAKİM OLMADI
GÖZYAŞLARINA HAKİM OLMADI