GÜRKAN’DAN ANLAMLI ZİYARET

GÜRKAN’DAN ANLAMLI ZİYARET

25 Kasım 2017 - 06:20

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle emekli öğretmen Muzzaffer Arman’ı evinde ziyaret etti. Arman’a çiçek takdim eden Gürkan, “Binlerce filizi emeğinizle, sevginizle büyüttünüz; o filizler şimdi köklendi ağaç oldu. Sizin şahsınızda tüm öğretmenlerin ellerinden öpüyorum” dedi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, önceki dönem belediye başkanlarından Şevki Arman’ın emekli öğretmen eşi Muzaffer Arman’ı ziyaret etti. 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle gerçekleştirilen ziyarette Muzaffer Arman’a çiçek takdim eden Başkan Gürkan, “Binlerce filizi emeğinizle, sevginizle büyüttünüz; o filizler şimdi köklendi ağaç oldu. Eğitim hayatınız boyunca çocukların geleceğine ışık oldunuz. Sizin şahsınızda kalbi Atatürk ile Cumhuriyet ile atan tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günün bir kez daha kutluyor, Cumhuriyetimizin tüm aydın öğretmenlerinin ellerinden öpüyorum. ” ifadelerine yer verdi.

Muzaffer Arman da Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a nazik davranışından dolayı teşekkür etti. Öğretmenlik mesleğinin çok önemli olduğunu ifade eden Arman, öğretmenlik yaptığı dönemde yaşadığı hatıraları Başkan Gürkan ile paylaştı, eski günleri yad etti.  

Bu haber 4594 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DUYUN BU FERYADI!
DUYUN BU FERYADI!
U13 VE U19 KURALARI ÇEKİLDİ
U13 VE U19 KURALARI ÇEKİLDİ