“İYİ PARTİ TÜRKİYE’Yİ YÖNETECEK”

“İYİ PARTİ TÜRKİYE’Yİ YÖNETECEK”

20 Kasım 2017 - 05:11

İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Edirne gezisi sırasında basın emekçilerinin sorularını yanıtladı.

 

 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Edirne gezisi sırasında basın emekçilerine bir takım açıklamalarda bulundu. İYİ Parti hakkında açıklamalar yapan Aydın, “Türkiye’yi İYİ Parti yönetecek” dedi.

 

“PARTİLERİNDEN MEMNUN OLMAYAN KİŞİLERDE İYİ PARTİDE BULUŞUYOR”

Aydın, diğer siyasi partilerden memnun olmayan halkın İYİ Partiyi tercih ettiğini belirtti. Aydın, İYİ Partinin gün geçtikçe güçlendiğini vurgulayarak; “İYİ Parti Türkiye’yi yönetecek” şeklinde düşüncelerini özetlerken; “Şu andaki gündemimiz İYİ Partideki pozitifi ayrımcılık. İYİ Parti olarak gezinin 2. ayağındayız. Edirne’de de Kadınlar buluşması var. işe kadınların el koyduğunda işin daha farklı olacağını düşünüyoruz. Bu konuda araştırmalar var. çok lafa gerek yok. Artık Türkiye bunaldı. Herkesin sigortası atmış vaziyette. Hiç kimse bulunduğu yerden memnun değil. Partilerinden memnun olmayan kişilerde İYİ Partide buluşuyor. İYİ parti bir buluşma noktasına dönüştü. Bu hareket kendi katma değerini kendi yaratıyor. Halk birbirini ikna ediyor.

 

“İYİ PARTİ TÜRKİYE’Yİ YÖNETECEK”

En büyük siyasal gücü elinde bulundurduğunu düşünen siyasal iktidar, arkasına 20 tane kanalı da alsa, devlet güçlerini de kullansa, bu halk hareketinin önüne geçemeyecek. İYİ Parti iktidar olacak. Ve inşallah 2019’da da Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanarak İYİ Partinin Türkiye’yi yöneteceğine adım gibi eminim. Tekirdağ, Edirne, Kırklareli bu havzada anketler çok iyi. Buralarda oy patlaması yaşanacak. Buradaki oy oranlarından yüksek Anadolu’da da oy var. Türkiye’nin şu anki siyasi tablo içerisinde bir çıkışa ihtiyacı var. Yöneticiler, yönlerini bulamıyorlar. İktidar Türkiye’yi yönetme kabiliyetini kaybetti. Sürekli hata yapan, yaptığı hatalar için halka bedel ödeten, sonra da aldatıldım, kandırıldım diyerek; sürekli kendisine rota çizmeye çalışan siyasal anlayışın sonu geldi” ifadelerini kullandı.

 

“ÜNLÜ GEÇİDİ”

 

Ayrıca programa ünlü yönetmen Onur Aydın ve oyuncu Mehmet Aslan’da katıldı. Aydın gazetecilere yaptığı açıklamada, “ İnsanlar bizden çok büyük beklenti içerisindeler. Bize çok büyük güven ve azim katıyorlar. İnşallah halkımıza laik olacağız. Gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

 

Yönetmen Aydın’da yaptığı açıklamada, “ Ülkemizin içerisinde bulunduğu koşullar ortada. Tarihimizin gördüğü en büyük iç tehditlerle karşı karşıya olduğumuz dönemde ve en çok milli birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde ülkeyi en iyi şekilde ihtiyaç duyduğu o güzel günlere kavuşturmak için bir çalışma yürütülmesi gerekiyordu böyle bir ortama Sayın Meral Akşener tarafından davet edilince hiç düşünmeden kabul ettim “ dedi.

Kaynak: BEKİR TÜCCAR
Bu haber 6133 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DUYUN BU FERYADI!
DUYUN BU FERYADI!
"SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ŞİDDET SON BULSUN"