Reklam
  • Reklam
KALİTELİ YAŞAMIN MİMARI
Reklam

KALİTELİ YAŞAMIN MİMARI

02 Temmuz 2018 - 04:22
Reklam

Kaliteli yaşamın mimarı Ağa Köşkü inşaat, güvenli yapı, modern mimari ve akıllı yatırım ile tasarladıkları‘Selen Residence’ın proje tanıtımını gerçekleştirdi.

Edirneli genç işadamı Serkan Üner, inşaat sektörüne ilk adımını attı. İşadamı Üner, Şükrüpaşa Mahallesinde yapımına başlanan Selen Residence’ın proje tanıtımını yaptı.

İnşaat alanında yapılan duanın ardından Üner, katılımcılara projenin tanıtımını gerçekleştirdi.

Tanıtımın ardından açıklamalarda bulunan Üner, 40 yıldır Edirne’de ticaret yaptıklarını belirtti.

Ailece belli bir çizgileri olduğunu ve o çizgiden hiçbir zaman şaşmadıklarını ifade eden Üner, o çizginin doğruluk ve dürüstlük olduğunu söyledi.

Bundan sonra da inşallah Allah bizi şaşırtmaz diyen Üner, “İnşaat sektöründe ilk yatırımımız olacak. Bundan önce çok farklı yatırımlar yapmıştık. Bundan sonra da Edirne’de güzel projelere imza atmak için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

Genç işadamı Üner, herkesin istediği gibi herkesin konforuna uyacak güzel binalar oluşturacaklarının altını çizerek, Selen Residence’ta 2+1 dairelerin olduğunu ayrıca 800 metrekare 2 kat ticari alanlarının olduğunu ifade etti.

Restaurant projelerinin olduğunu da açıklayan Üner, “kapalı ve bahçesi olan bir yer olarak düşünüyoruz. Bundan sonraki projemizde de bir adım daha büyük bir iş hedefliyoruz. Yavaş yavaş Edirne’mize layık inşaatlar yapıp, inşallah bu sektörde kalitemizi bozmadan herkese elimizden geldiğince güzel alanlar inşa edeceğiz. İnşaata başlayalı 2 ay oldu. Bunun üzerine ise 10 ayımız daha var. Burası yani 1 senede bitecektir. Toplam ise 7 katımız bulunmaktadır. Gelecek yılın Nisan ya da Mayıs ayında teslim etmeyi hedefliyoruz” dedi.

Kaynak: MERT SOYLU

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞENTOP’DAN EDİRNE ÇIKARMASI
ŞENTOP’DAN EDİRNE ÇIKARMASI
GÖZYAŞLARIYLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
GÖZYAŞLARIYLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI