KURUMLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

KURUMLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

09 Nisan 2018 - 05:21

Edirne Valiliği tarafından dördüncü kez düzenlenecek olan Edirne Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası bugün yapılacak karşılaşmalar ile başlıyor. 

Edirne Valiliği ve Edirne İl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü  tarafından düzenlenen 4.Edirne Kurumlar Arası Erkekler Voleybol Turnuvası’na  TUİK, Açık Cezaevi, EGS, Kapalı Cezaevi, Tarım İl Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Edirne Şubesi, DSİ, TREDAŞ ve Lalapaşa Kaymakamlığı voleybol takımlarından oluşan 10 kurum ekibi  yer alıyor.

Takımlar, mücadelelerini A-B olarak 2 grupta mücadele edecekler.

A-Grubu; TUİK, Açık Cezaevi, Kapalı Cezaevi, Milli Eğitim Müdürlüğü, Tarım İl Müdürlüğü

B-Grubu: EGS, Lalapaşa Kaymakamlığı, Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Edirne Şubesi, DSİ, TREDAŞ

İlk gün Tarım İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü, DSİ ile Lalapaşa Kaymakamlığı, Açık Cezaevi ve Kapalı Cezaevi oynayacak olurken, Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Edirne Şubesi ile Tredaş karşılaşacak. Karşılaşmalar Pazartesi günü saat 20:00’da başlayacak.

PAZARTESİ

Tarım İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü – MEB

DSİ – LALAPŞA KAYMAKAMLIĞI

AÇIK CEZAEVİ – KAPALI CEZAEVİ

TFFHGD – TREDAŞ

Bugün start alacak turnuva ile ilgili bir açıklama yapan Edirne Voleybol İl Temsilcisi Ayhan Dinç, “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz kurumlar arası Valilik voleybol turnuvasının 4’üncüsünü gerçekleştireceğiz. Turnuvaya katılan oyuncular arasında dostlukları ve arkadaşları pekiştirmek adına turnuvayı gerçekleştiriyoruz. Gelecek yıllara nazaran bu yıl bir değişiklik  yaparak setleri 2 set üzerinden oynanmasına karar verdik. Maç 1 -1’den uzadığı taktirde ise son set olan tea – break seti oynanacak ve uzatma ie beraber 3 set oynanmış olacak, olup maçı 2 -0 kazanan galip gelecektir. Ayrıca bugün başlayacak turnuva tüm takımlar açısında centilmence geçmesini diler, hak edenin kazanacağı bir turnuva olur” dedi.

 

Bu haber 1704 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SOĞANA İTHAL ÇÖZÜM
SOĞANA İTHAL ÇÖZÜM
BAŞKAN’A PAZARCILARDAN DESTEK
BAŞKAN’A PAZARCILARDAN DESTEK