PEKCANLI PARTİLİLERİ UYARDI

PEKCANLI PARTİLİLERİ UYARDI

10 Şubat 2018 - 06:07

 

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, son günlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hem de Genel Başkan Adayı Muharrem İnce hakkında artan eleştirilere yönelik partililere uyarıda bulundu. Pekcanlı; “Aleyhte kampanya yürüten olursa disiplin mekanizmasını çalıştıracağım”

 

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, dün CHP Edirne İl Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Genel Başkan Adayı Muharrem İnce hakkında eleştirilere yönelik de açıklamalarda bulundu. Pekcanlı, partililerin gelecekte yapılması planlanan çalışmalara yönelmesi gerektiğini belirtti.

 

 “DİSİPLİN MEKANİZMASINI ÇALIŞTIRACAĞIM”

Pekcanlı, Kılıçdaroğlu ile İnce hakkında artan eleştirilere yönelik partililere aleyhte kampanya yürüten olursa disiplin mekanizmasını çalıştıracağı belirterek;

“Kılıçdaroğlu ile İnce, bu iki değerli insan da Cumhuriyet Halk Partisi'nin değeridir bunun bilinmesini istiyorum. Seçilmiş olan 52 kişilik Parti Meclisi de bizim ana kademe yönetimimizdir. Bununla ilgili bundan sonra Sayın Genel Başkanımız ya da Sayın Muharrem İnce konusunda sosyal medyada, basında Cumhuriyet Halk Partisi üyelerine seslenmek istiyorum, hiç bir şekilde olumsuz propaganda yapılmasına izin vermeyeceğim. Şunu açık yüreklilikle söylüyorum. Bunu da yapacağım. Eğer genel başkan ve genel başkan adayına sosyal medyadan ya da basından hakaret eden bir partilimiz olursa bu disiplini mekanizmasını bu sefer işleteceğim. Geçen dönem yapmadım, bütün CHP Edirneli üyelere de sesleniyorum. Genel Başkanımız ya da genel başkan adayımız Muharrem İnce hakkında 2019 sürecinde aleyhte bir kampanya yürütüldüğünü göreyim ilk imzayı ve dosyayı ben hazırlayacağım” dedi.

Bu haber 5914 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SOĞANA İTHAL ÇÖZÜM
SOĞANA İTHAL ÇÖZÜM
BAŞKAN’A PAZARCILARDAN DESTEK
BAŞKAN’A PAZARCILARDAN DESTEK