PTT’DEN KARAAĞAÇ’A YENİ ŞUBE

PTT’DEN KARAAĞAÇ’A YENİ ŞUBE

04 Nisan 2018 - 04:34

PTT Edirne Baş Müdürlüğü Edirne’de Şube sayılarını artırmaya devam ediyor. PTT yeni şubesini Karaağaç’ta açtı. Bugün ise Yıldırım semtinde yeni bir şube açılacak.

Şube açılışında konuşan PTT Edirne Başmüdürü Bülent Uğurtepe,  “Yükselen Türkiye’nin Yenilene PTT’si  sloganı ile yola çıktıklarını Edirne merkezimizde olan 5 şube adetimiz ile beraber  3 şubeyi de  bu hafta açacağız. Karaağaç’ta açılan şubenin ardından Yıldırım’da ise 1 şube daha açacağız. Şube açılışlarımız yine devam ediyor. Vatandaşların ve ticari nüfusun yoğun olduğu bölgelerde lokasyon çalışmalarımız devam ediyor, yer arıyoruz. Artık hizmeti vatandaşın ayağına götürmek bizim bütün  amacımız.  Vatandaşı bir yerde beklemek değil o yüzden şube sayımızı olabildiğince artırmaya çalışıyoruz. Bunun yanında ise ATM sayılarımızı artırıyoruz. Bu yıl için içerisinde planladığımız ATM yerlerimiz var.

Edirne için PTT açısından çok iyi şeyler oluyor. Bu Cumartesi günüde 20 tane motosiklet  ile beraber araç filomuza eklendi. Artık yaya olan dağıtıcı arkadaşlarımızı zaman kaybetmeyecek. Bir  ikinci mobil aracımız geldi. Bir mobil aracımızı vardı zaten bu özellikle kenar mahallere bunu gönderiyorduk şimdiye kadar gelen ikinci araç takviyesiyle birlikte artık Edirne’de PTT’yi her yerde göstereceğiz Karaağaç semtinde yoğun bir nüfus var buradaki insanlardan tek dileğimiz PTT hizmetlerini burada kullansınlar.

Çünkü buradakiler Edirne merkezine gidiyordular. İşlemlerini orada yapıyorlar artık oraya gitmelerine gerek yok, biz hizmetleri onların ayaklarına getirdik. Bundan sonra Edirne’nin her hangi bir yerinde vatandaş bizden hizmet istesin, istiyoruz desin biz oradayız. Gerek iş yerlerimizde gerek mobil araçlarımızla köylere kadar bu hizmeti götürüyoruz. Bundan sonra daha iyi şeyler olacak merkezde olan bütün hizmetler olacak. Burada tahsilat işlemleri ile beraber vatandaşımız kredi olacak,maaşını çekebilecek,2022 ödemeleri tamamı burada yapılacak. PTTCEL ve  Kargo,  Edirne merkezinde ne işlem varsa burada da olacak şuan burada çalışan sayımız 1 kişi ama yoğun bir trafik olursa personel takviyesi yaparız” dedi.

Kaynak: EVRİM ÖZCAN
Bu haber 1968 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SOĞANA İTHAL ÇÖZÜM
SOĞANA İTHAL ÇÖZÜM
BAŞKAN’A PAZARCILARDAN DESTEK
BAŞKAN’A PAZARCILARDAN DESTEK