SEÇİLİRSE MAAŞINI BAĞIŞLAYACAK

SEÇİLİRSE MAAŞINI BAĞIŞLAYACAK

12 Mayıs 2018 - 05:41

657’nci Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin AK Partiden Milletvekili aday adaylığını açıkladı. Çetin milletvekili seçildiğinde maaşını Edirne’ye yapılacak projelere bağışlayacağını açıkladı.

Edirne için projelerinin bulunduğunu ifade eden Çetin, Edirne’yle ilgili projesi olmayanların aday adayı olmaması gerektiğini öne sürdü. Göz kemiğini doyuramayan kişilerinde aday adayı olmaması gerektiğini savunan Çetin, “Benim soframda iki çeşit yemek varsa ve komşumda yemek yoksa ben o gece aç kalıyorum” dedi.

Osmanlıya başkentlik yapmış olan serhat şehri Edirne’miz büyümeli açıklamasında bulunan Çetin şu ifadelere yer verdi, “Edirne’den göçü nasıl önleriz. Serhat şehri Edirne göç veren yer olmamalı üreten olmalı. Şehirde 3-5 kişi zengin olmamalı. Şehir kimsenin tekelinde değil halkın tekelinde. Burada herkes bir birine destek olmalı.”

Milletvekili olduğu zaman tüm maaşını Edirne’de gerçekleştirilecek projelere bağışlayacağını açıklayan Çetin, “Milletvekili olduğum zaman koltuğa çakılı kalmamam lazım ve Edirne’nin içine girmem lazım. Eğer milletvekili seçilirsem tüm maaşımı Edirne halkına bağışlayacağım. Allah veren ele daha fazla veriyor. Edirne’ye sahip çıkmamız gerek” dedi.

Kaynak: ŞENER URFA
Bu haber 1692 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SOĞANA İTHAL ÇÖZÜM
SOĞANA İTHAL ÇÖZÜM
BAŞKAN’A PAZARCILARDAN DESTEK
BAŞKAN’A PAZARCILARDAN DESTEK