ŞEHİT CEM HAVALE TURNUVASINA DAVET

ŞEHİT CEM HAVALE TURNUVASINA DAVET

11 Nisan 2018 - 05:30

Tayakadın Spor Kulübü Cumartesi günü başlayacak Şehit Er Cem Havale Futbol Turnuvası’na  Gazetemiz imtiyaz sahibi Savaş Üner’i davet etmek için ziyarete geldiler.

Tayakadın Spor Kulübünün düzenlemiş olduğu 2018 Yılı Şehit Er Cem Havale Futbol Turnuvasının açılışına davet etmek üzere Tayakadınspor Başkanı Gürkan Göçmen ve yöneticiler Ziya Serdar, Yılmaz Çınar açılış davetiyesini Edirnespor Kulübü Başkanı ve gazetemiz imtiyaz sahibi Savaş Üner’e takdim ettiler.

Savaş Üner, “Turnuvaya davet için Gazetemize gelen Gürkan Göçmen, ve yönetimine teşekkür ederim. Turnuva gelirini Şehit Ailelerine bağışlayacak olmaları ayrı bir gururdur” dedi.

Tayakadınspor Başkanı Gürkan Göçmen , “Sayın Savaş Üner’in bizlerin her zaman yanımızda olduğunu hissetmek bizler için ayrı bir onurdur. Tayakadınspor, olarak her yıl Tayakadın şehidimiz  Er Cem Havale anısını yaşatılması için turnuva düzenliyoruz. Bu yıl düzenleyeceğimiz turnuvanın gelirini ise bu vatan uğruna canını feda eden şehitlerimizin geride bıraktıklarına destek olmak amacıyla turnuva gelirini Edirne Şehit Aileleri ve Yardımlaşma Derneğine bağışlayacağız” dedi.Göçmen ayrıca maçları izlemeye tüm Edirnelileri de davet etti.

Cumartesi günü başlayacak Şehit Er Cem Havale Futbol Turnuvasının açılış töreni Tayakadın köyünde bulunan Şehit Er Cem Havale’nin kabri başında saat 12:00’da Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile beraber Tayakadın Stadı’nda  başlayacak.

Kaynak: MERT SOYLU
Bu haber 2327 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SOĞANA İTHAL ÇÖZÜM
SOĞANA İTHAL ÇÖZÜM
BAŞKAN’A PAZARCILARDAN DESTEK
BAŞKAN’A PAZARCILARDAN DESTEK