HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (21 MAYIS - 27 MAYIS)
Barış Ciciler

Barış Ciciler

Haftalık Burç Yorumları

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (21 MAYIS - 27 MAYIS)

21 Mayıs 2018 - 07:06

KOÇ BURCU (21 Mart - 20 Nisan)
Haftaya Yeni Ayla merhaba diyeceksiniz Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar. Bu Yeni Ay sizin için çok önemli. Merkür düzeldi. Yeni Ayla beraber hayatınızda önemli gelişmeler gerçekleştireceksiniz. Algınızın çok açık olduğu bir döneme giriyorsunuz. Beklenmedik sürpriz olaylar olabilir. Pazartesi ve Çarşamba günleri bu haftanın dikkat çekici günleri oluyor sizin için. Maddi konularda aşımlar yapabilirsiniz. Cuma gününden sonra maddi konularda düzelmeye gidiyorsunuz ve birkaç ay boyunca yükseliş söz konusu. İş ve kariyer alanlarında ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz.
BOĞA BURCU (21 Nisan - 21 Mayıs)
Sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar bu hafta Yeni Ayla birlikte diğer burçların aksine fazla harekete geçmemelisiniz. Önemli girişimlerin aksine tamamlamak istediğiniz konuların üzerine düşmelisiniz. Kötü alışkanlıklarınız varsa eğer kötü alışkanlıklarınızı bırakma isteğiyle hareket edebilirsiniz. Algınızın değiştiği. aydınlanmanın olduğu bir süreç içerisine giriyorsunuz. Hayata farklı bir bakış açısıyla bakacağınız bir hafta olacak. Salı günü özel ilişkilerinizde aşırı ve abartılı davranışlarda bulanabilirsiniz. Tutamayacağınız sözler vermemek de fayda var. Cuma gününden sonra enerjiniz yükselişe geçiyor beklemede kalın Sevgili Boğalar. 
İKİZLER BURCU (22 Mayıs - 22 Haziran)
Haftaya sosyal çevre ve arkadaşlıklarınızın olacağı bir Yeni Ayla başlıyorsunuz Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar. Sosyal çevrenizle ilgili konular, geleceğinizle ilgili gelişmeler, birtakım aktiviteler, yeni arkadaşlıklar ve yeni ortamlara girip çıkmanın olacağı bir döngü sürecine giriyorsunuz. Sürpriz gelişmeler olabilir bunlara açık olun. İşle ilgili konularda hala tam yerine oturtamadığınız olaylar olabilir. Bu nedenle işle alakalı ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. Maddi anlamda yükselişe geçiyorsunuz, bu yükseliş önümüzdeki birkaç yıl sürebilir. Cuma gününden sonra kendinizi biraz geri plana çekebilirsiniz. Enerjinizi yüksek tutmalısınız.
YENGEÇ BURCU (23 Haziran - 22 Temmuz)
İş ve kariyer alanlarınızda olan bir Yeni Ayla haftaya başlıyorsunuz Sevgili Yengeç Burcu ve yükseleni Yengeç olanlar. Önemli adımlarınızı Yeni Ayla birlikte atıyorsunuz. Eşinizin ailesi  ve kendi ailenizle ilgili kararların alınma süreci. Beklenmedik sürpriz gelişmeler ve olaylarla karşılaşabilirsiniz bu dönemde. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda biraz abartılı durumlar söz konusu. Karşınıza yeni aşklar çıkabilir. Sosyal çevreniz arıcılığıyla bir aşka başlayabilirsiniz. Cuma gününden itibaren gireceğiniz her ortamda ön plana çıkacak ve dikkat çekeceksiniz. 
ASLAN BURCU (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Seyahat, eğitim, ticaret ve iş alanlarında bir Yeni Ay sürecine giriyorsunuz Sevgili Aslan Burcu ve yükseleni aslan olanlar. Eğitimsel konular bu dönemde önem kazanacak. Seyahatler ve uzak yolculuklar ön planda. Sürpriz gelişmeler olabilir. Sonuçlanmamış bir dava süreciniz varsa önemli adımlar atılabilir. Göz önünde olacağınız ortamlara girecek ve güzel ilişkiler içerisinde olacaksınız. Cuma gününde itibaren kariyerinizde yükselişe geçeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu yükseliş birkaç ay sürebilir. İstediklerinizin olması dileğiyle Sevgili Aslanlar.
BAŞAK BURCU (23 Ağustos - 22 Eylül)
Ortak parasal konular ve alınan kararlarla bu haftaya başlıyorsunuz Sevgili Başak Burcu ve yükseleni Başak olanlar. Bankayla ilgili işlemler vergi, faiz vs ile ilgili konular bu Yeni Ayda gündeminizde olacak. Bu alanlarda önemli kararlar alabilirsiniz. Borcun altına girecek, kredi çekecek, parayla ilgili işlemler yapacaksınız haftanın başına bunları gerçekleştirmeniz de fayda var. Değişik ortamlarda, seyahatlerde, iş yerinizde önemli gelişmeler yaşanabilir. Doğru ve mantıklı kararlar almalısınız. Cuma günü itibariyle daha fazla gezmek isteyeceğiniz bir döngüye giriyorsunuz. 
TERAZİ BURCU (23 Eylül - 22 Ekim)
 İkili ilişkiler ve özel hayatınızda oluşan bir Yeni Ayla haftaya başlıyorsunuz Sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar. Evliliğiniz, ilişkiniz, özel hayatınız bu Yeni Ayla birlikte yenileniyor. Sürpriz, beklenmedik, ani birtakım gelişmeler karşınıza gelebilir. Aniden evlenebilir, aniden ilişkinizi bitirebilirsiniz. Bu Yeni Ayla birlikte ani kararlar alabilirsiniz. Bu hafta birkaç gün boyunca maddi anlamda aşırıya kaçabilir, düşüş yaşayabilirsiniz. Para konusundaki dengeyi sağlamak sizin elinizde. Hafta ortasında özel hayatınızla ilgili gelişmeler olabilir. Cuma gününden itibaren maddi konulara yoğunlaşacaksınız. Bu durum önünüzdeki birkaç ay devam edecek, farklı bakış açılarıyla bakacaksınız. 
AKREP BURCU (23 Ekim - 21 Kasım)
İş, hizmet ve sağlık alanlarında gelişmelerin olacağı bir Yeni Ayla haftayı karşılıyorsunuz Sevgili Akrep Burcu ve yükseleni Akrep olanlar. Yeni Ayla birlikte bu alanlarda yaşadığınız sorunlar geride kalıyor. İşle ilgili planladığınız, gerçekleştirmek istediğiniz projeleriniz varsa, iş değiştirmek veya hayatınızla ilgili yenilikler yapmak istiyorsunuz Yeni Ay sizi bu durumlarda destekliyor. Sağlığınızla ilgili konularda da önemli gelişmeler olacak. Ani, beklenmedik, heyecanlı olaylarda Yeni Ayın beraberinde geliyor. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda kendinizi iyi hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Fazla abartılardan kaçınmalısınız. Hafta ortasından sonra özel hayatınıza yoğunlaşıyorsunuz. Bu dönemde ilişkilerinize önem vermelisiniz.
YAY BURCU (22 Kasım - 21 Aralık)
Bu Yeni Ay sizin aşk evinizde öne çıkıyor Sevgili Yay Burcu ve yükseleni Yay olanlar. Aşk hayatınızla ilgili önemli kararları Yeni Ay döneminde alıyorsunuz. Evli olan Yaylar bu dönemde çocuk sahibi olmak isteyebilir çocuğunuz varsa eğer çocuğunuzla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Sanatsal veya sportif faaliyetlere başlayabilirsiniz bu dönemde. Diğer burçlarda olduğu gibi sizde de beklenmedik, ani gelişmeler ve olaylar silsilesi yaşanabilir. Beklenmedik bir aşk yaşayabilir, ilişkinizin görmediğiniz bir yüzünü görebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili önemli gelişmeler olabilir. Cuma gününden itibaren iş hayatınızı daha çok seveceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu hafta yediğinize, içtiğinize dikkat etmelisiniz. Kilo problemleri olabilir.
OĞLAK BURCU (22 Aralık - 21 Ocak)
Ev, aile ve yuva alanlarınızda oluşan bir Yeni Ayla haftaya başlıyorsunuz Sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar. Evinizle, yerleşiminizle, ailenizle ilgili konularda beklenmedik sürprizler yaşayabilirsiniz. Özellikle hafta ortasında bu sürprizler söz konusu. Sosyal çevreniz ve ilişkilerinizin iyi olduğu bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Özel hayatınız canlanabilir. Size keyif veren alanlara yöneleceksiniz. Risk içeren, sizi hayata bağlayan konulara önem vereceksiniz. 
KOVA BURCU (22 Ocak - 19 Şubat)
Yakın çevre, akraba ve kardeşler ile ilgili olan olaylar iletişimsel işlerinizle Yeni Aya merhaba diyorsunuz Sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Yeni Ayla birlikte iletişimsel işlerinizde güzel başlangıçlar yapacaksınız. Bu dönemde önemli kararlar alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yakın çevrenizle beklenmedik, sürpriz etkileşimler yaşayabilirsiniz. Ev ve aile hayatınızda keyif alacağınız durumlar olabilir. Kariyerinizde güzel oluşumlar meydana gelebilir. Bu hafta alacağınız kararlar sağduyulu ve mantıksal olmalı. Cuma gününden itibaren aile ve ev hayatınıza yoğunlaşacaksınız. iletişiminizin hep yüksel olması dileğiyle sevgili Kovalar. 
BALIK BURCU (20 Şubat - 20 Mart)
Maddi anlamda oluşacak bir Yeni Ayla haftayı karşılıyorsunuz Sevgili Balık Burcu ve yükseleni Balık olanlar. Elinize beklenmedik bir şekilde belli bir miktar para geçebilir. Ticari girişimlerde bulunabilirsiniz. Maddi anlamda yükseliş dönemindesiniz fakat beklenmedik bir para kaybı da yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında yakın çevrenizle yapacağınız programlarda ön planda olacaksınız. Bağlantılarınız daha da kuvvetlenecek. Bu dönemde gezmekten, yeni işlerle uğraşmaktan keyif alabilirsiniz. İletişimsel işlerinizde önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Bu Yeni Ay dönemi öğrenmekten, üretmekten, gelişmekten mutluluk duyacağınız bir dönem olacak.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum