Boğa Burcu'nda Dolunay
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Boğa Burcu'nda Dolunay

02 Kasım 2020 - 01:18

31 Ekim günü gerçekleşecek olan Dolunay, Uranüs’ün de sahnede olması sebebiyle ani ve şok edici gelişmeleri hayatımıza getirecek.
Öncelikle kendimize odaklanacağımız günlerden geçeceğiz. Başkaları için hangi özelliğimizi, hangi farklılığımızı gizlemek zorunda kaldık?  İlişki kurduğumuz kişilerde neleri görmezden geldik? Neleri yok saydık? Bu soruların üzerine düşünmek, orijinal yanımızla tanışmamıza ve kendimiz veya partnerimizle ile ilgili derinlerde yatanların ortaya çıkmasına  imkan sağlayacaktır.
Dolunay enerjisi ile birlikte aydınlanma zamanı, fark etme zamanı geldi. Değer verdiğimiz her şeyi sil baştan başka bir pencereden görmeye başlayacağız. Bu farkındalık esnasında gerçeklerle yüzleşebilmek için şaşırtıcı haberler, ani olaylar yaşayabiliriz. Dolunay enerjisi kendini belli etmek için bizi sarsmaya hazır. Bu sene tamamlandığında sabreden, dönüşüme ve değişime kucak açan, kendini net olarak tanıyan ve daha iyi bir insan olmak için çabalayanlar kazançlı çıkacaktır.
Türkiye ve Dünya’da Dolunay etkisi ile birlikte olaylar biraz daha zorlaşacak ve karışacaktır. Ayaklanmalar, isyanlar ve ekonomideki dalgalanmalar, elimizdeki kaynakları korumamız gerektiğini fark ettirecektir. Salgın sürecinin hızlı ilerleyişi, bazı yaptırımları da beraberinde getirecektir.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum