Dolunay Zamanı
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Dolunay Zamanı

29 Mart 2021 - 23:19

Terazi Burcu’nun 8. Derecesinde yoğun etkilere sahip bir dolunay gerçekleşti. Etkisini 4 Nisan’a kadar hissedeceğimiz  bu enerji pek çok tamamlanmayı hayatımıza getirecek gibi duruyor.
Dolunay ana tema olarak hayatımızdaki düzen, uyum, adalet kavramları üzerinde etki edecek. İkili ilişkiler, sosyal çevre ve ortaklıklar bu kavramlar üzerinden bir tamamlanma yaşayacaktır. Ana amaç fark etmektir ve yolumuzu temizleyip hizmet etmeyen tüm ilişki ve düşünce kalıplarını hayatımızdan uzaklaştırmaktır.
Dolunay’ a karşıt açıyla bakan Venüs ve Chrion, devam eden birlikteliklerde yalnız kalma ihtiyacını arttıracaktır. Uzlaşı ve dengenin sağlanmasında zorlanmalar yaşanabileceği için bireysel hobilere yönelmek, yalnız aktivitelerde bulunmak ve önümüzdeki bir haftayı daha sakin, anlayışlı geçirmek ve var ise yaşanan sürtüşmelerin alt yapısındaki mesajı anlamaya yönelik bir tutum sergileyerek hareket etmek fayda sağlayacaktır. Kendini ve karşısındaki kişiyi aldatanların planları ise bu hafta bozulacaktır. Üçüncü kişinin varlığı, ilişkileri sınava tabi tutmaya hazır bekliyor.
Ekonomik olarak baktığımız , Dolunay’da finansal girişimlere dikkat etmekte fayda var. Tüm kontroller sağlanıp, emin olduktan sonra karar verilmeli. Maddi sonuç beklenen davalar için ise harekete geçmek için uygun bir zaman dilimi değil. Süreç istediğimiz gibi ilerlemeyebilir.
Uranüs’ün Dolunay ile kuracağı 150 derecelik açı ani olayları hayatımıza getirebilir. Taşınmaya karar vermek, düzeni değiştirmek,  duygusal dalgalanmalar yaşamak, tatminsizlik hissetmek bu açının getirebileceği etkilerdendir. Bir adım atarken kar ve zararı hesaplamak önümüzü açacaktır.
Kendi içimizde hakkaniyet, eşitlik ve adalet gibi duyguları bütünleştirici bir tavır takınırken başkaları ile bunu sağlamakta zorlanabiliriz. Bu yüzden önümüzdeki bir hafta boyunca zıtlıklar ve karşıtlıkları ortak noktada buluşturmaya çabalamak, toplumsal rolümüzü güçlendirecek eğitimlere yönelmek ve hayatın getirdiği her şeyi sevgiyle kabul etmek gerekir.
Böbrekler hassaslaşacağı için bol su tüketmeye özen göstermeliyiz. Soğuk algınlığı için de riskli bir dönem olacağı için tedbirli hareket etmek de fayda var.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum