Kova Burcu'nda Dolunay
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Kova Burcu'nda Dolunay

04 Ağustos 2020 - 00:26

3 Ağustos günü saat 19:00’da gerçekleşecek olan Dolunay, değişimlere kucak açmamızı talep ediyor bizden. Kova Burcu’ndaki Dolunaya eşlik eden sabit burçlardaki büyük kare açı ise yaşanacak değişikliklere direnç gösterme ihtimalimize vurgu yapıyor.
Değişim genel anlamda korku verse de bu süreç içerisinde değişime kucak açmak ve bu değişimi fırsat olarak görüp yapıcı şekilde kullanmak önemli. Kontrolümüz dışında gerçekleşecek olan işten veya evden çıkarılma gibi konular anlık büyük değişim getirse de, iyi ve isteğimize uygun olanın kapısını açacaktır.
İstek ve ihtiyaçlarımız konusunda ısrarcı davranacağımız günlerden geçiyoruz. Sevmediğimiz, yapmaktan hoşlanmadığımız her şeyden özgürleşmek istiyoruz. Kova Burcu’ndaki Dolunay da özgürleşmek adına desteğini gösteriyor. Bu noktada dikkat edilmesi gereken risk almamak. Eskiyi bırakıp yeniye kucak açarken, kendi potansiyelinizi aşan ve yapamayacağınızı düşündüğünüz hiç bir alana yönelmemeniz doğru bir karar olacak.
Sosyal hayat aktif ve grup çalışmaları etkin olacak. Arkadaş grubumuzla yapacağımız aktiviteler hayatımıza neşe katacak. Kova Dolunayı’ndan geçerken ikili ilişkilerde pasif agresif tutum sergilemek, inat etmek ve en iyisini ben bilirim diye ısrar etmek olumsuzluk getirebileceği için dikkatli olmak gerekir.
Türkiye ve dünyada teknolojik gelişmelerin hızla ilerlediği günlere şahit olacağız. Gündelik hayatımızda ve haberlerde gsm operatörleri, sosyal medya ve internet kullanımı ile ilgili konuşmalara şahit olacak, özellikle çocukların teknoloji kullanımı ile ilgili haberlere sıkça rastlayacağız.
Gezegenlerin ateş burçlarında teker teker yerlerini almaya başlaması, yangınlar ve kazaların görülme sıklığını arttırabilir. Küçük sakarlıklara karşı temkinli olmak ve hayata karşı bakış açımızı esnek tutmak, bu görünüme verilecek en iyi cevap olacaktır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum