Kova Dolunayı
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Kova Dolunayı

23 Temmuz 2021 - 23:47

Güneş’in yöneticisi olduğu Aslan Burcu’nda seyrine başlamasının hemen ardından, 24 Temmuz Cumartesi günü sabaha karşı Kova Burcu’nda bir dolunay meydana gelecek. Kendimizi, kişiliğimizi, hayata baktığımız pencereyi, maddi ve manevi değerlerimizi sahnelemek istediğimiz bir sürecin içerisinde olacağız.
İlişkilerimizde keyifli günlere ulaşma arzusu hayat enerjimizi arttıracak gibi duruyor. Daha çok pozitif olana odaklanmak, tatil planları yapmak, arkadaşlarımız ile güzel zamanlar geçirmek bu dolunay ile mümkün olacak. Kurduğumuz tüm ilişkilerde ego savaşları yaşanmaması adına dengeyi sağlamak önemli bir hal alacak. Hepimizin özümüzde insan olarak eşit olduğunu bilerek ilerlemek ve kendimiz haricinde diğerlerinin de kendi içerisinde haklı olduğunu düşünmek ilişkilerimizdeki bağı kuvvetlendirecektir. İlişkilerde yaşanabilecek bir diğer konu ise özgürlüğe ve yalnızlığa duyulan ihtiyaçtır. Bir yandan sevgi ihtiyacı, bir yandan da yalnızlık ihtiyacı ortak hobi ve aktivite geliştirmenin gerekliliğini aynı zamanda da gün içerisinde belirli bir süreyi kendimize ayırmamız gerektiğini anlatıyor.
Kariyer ve iş yaşamına baktığımız zaman ise orijinal ve farklı yanlarını korkusuzca ortaya çıkaran kişiler maddi olarak avantaj sağlayabilecekleri bir dönem yaşayacaklar. Üretim yaptıkları ürünlerin satışını yapanlar bu dönem ekonomik olarak kazanç sağlayabilecektir. Gruplar içerisinde çalışanların dikkat etmesi gereken nokta ‘ben biliyorum’ diye diretmemek ve esnek kalabilmektir. Kendimizi, orijinalliğimizi sevgi ve saygı çerçevesinde ortaya koyabilirsek eğer hem maddi hem de manevi olarak doygunluk yaşamamız mümkün olacak.
Kendi değerimizi, öz sevgimizi arttırmak için sportif faaliyetlerden yararlanabiliriz. Üretime geçirebileceğimiz fikirlerimizi sosyal medya üzerinden sahneleyebiliriz. Çocuklarımız ile keyifli zamanlar geçirmek, bağları kuvvetlendirmek bu dönemde mümkün olacak. Çocukların yaratıcılığını destekleyecek faaliyetler, ailecek çıkılabilecek doğa gezileri ve doğanın korunması temasını içeren aktiviteler kendimizi iyi hissetmemizi sağlayacak.
Haklı haksız mücadelesine girmeden, sadece kendimizi düşünmediğimiz, yaratıcılığımızı, orijinal yanımızı sergilemekten korkmadığımız günler geçirmemiz dileğiyle.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum