RETRO BİTİYOR,ÜZERİMİZDEKİ REHAVET DAĞILIYOR
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

RETRO BİTİYOR,ÜZERİMİZDEKİ REHAVET DAĞILIYOR

07 Kasım 2020 - 09:20

Ektiklerimizi biçeceğimiz zamana geldik. Emek verenlerin ürünlerini toplayacağı Kasım ayında, kalp kıran, birilerinin üstüne basıp zirveye çıkan kişiler zor zamanlar geçirecek.
Bu haftaya baktığımız zaman  Mars, Venüs ve Satürn’ün kendi alanlarında ikamet etmesi ve aralarında gerçekleşen açılar dirayetli olmak için çaba gösterilmesi gerektiğini vurguluyor. Merkür Retro’sunun bitmesi, 15 Kasım’da da Mars Retro’sunun bitecek olması hayatımızı duraksatan enerjilerden bir nebzede olsa sıyrılacağımızı anlatıyor. Üzerimizdeki rehavet havası yavaş yavaş dağılmaya başlayacak. Kolay zamanlardan geçmiyoruz ve yaşanılan süreçler hepimizi az veya çok etkiliyor.  Yaşanılan güvensizlik ve endişe gibi hislerin bizi esir etmesine müsaade etmeden, hayatımızın kontrolünü elimize almamız gerekir.
Bir diğer görünüm ise  Satürn ve Merkür arasında yaşanacak olan gergin açı. Bu açıyı verimli olarak kullanmak tamamen bizim elimizde. Merkür Retro’su tamamlanmış olsa da ikisi arasındaki açı, bilgimizi, düşüncelerimizi aktarırken veya kendi kendimize analiz yaparken engellerle karşılaşabileceğimizi söylüyor. Böyle bir engelle karşılaşmamak adına yapmamız gereken öncelikli olarak kendimize güvenmek. Kendimizi yetersiz hissedip düşünce denizinde boğulmaktansa, zamana yayarak hedefe odaklanmayı tercih edip, dağılmadan ilerlemek gerekir. Sonrasında ise dinlemek, anlamak ve anlayışı benimsemek süreci kolay geçirmemize imkân tanıyacak.
Kendi hayatımızın sorumluluğunu alarak ilerlemek, kendimiz ve sevdiklerimiz için önlem almak Kasım ayında liste başında gelmektedir. Artan vakalar sebebiyle devlet önlemleri arttıracak olsa da kişisel sorumluluğu bırakmamak gerekir.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum