2 BAYRAM BİR ARADA OLSUN
Reklam
Reklam
Reklam
Mert soylu

Mert soylu

Spor Dostluk ve Kardeşliktir

2 BAYRAM BİR ARADA OLSUN

13 Haziran 2018 - 02:14

Sevgili Okuyucularım..

 Rahatsızlığım nedeniyle yazımı uzatmadan Edirne Belediyesi Edirnespor, ile ilgili yazımı sizlere aktaracağım. Çünkü okuyucularıma söz vermiştim. Her Çarşamba sizler ile buluşacağım diye.

Bugün Edirne Belediyesi Edirnespor, Erkek Basketbol takımı Manisa Büyükşehir Belediyesi karşılaşmasına çıkacak. Tabi bugün her alınacak sonuçta Edirnespor’u Cumartesi günü oynanacak son maç öncesi ya son maça bir nebze olsun rahat bir şekilde çıkacak. Ya da son maç çok zorlu geçecek. Yani şu var ki, Edirne Belediyesi Edirnespor bir sezon boyunca büyük bütçeli takımlara karşı küçük bütçe ile kafa tutan bir takım haline gelmiştir.

 Benim yaşım küçük olmasına rağmen tecrübeli abilerim takımın Artvin Belediyesi’ne yenilmesinin ardından çıkamayacağına ve umutlarının bittiğini söylemleri yaydılar. Ama ben her zaman dediğim şu ki, Basketbol bu neyin ne olacağı hiçbir zaman belli olmaz dedim. Final takımının yenilmesinin ardından her şey  değişti. Rahatsız olmasaydım uzun, uzun anlatsaydım. Ama merak etmeyin Cumartesi günü inşallah Final maçının ardından 1.Lig’e çıkış öyküsünü yazarak o zaman sefasını süreriz. Cumartesi bayram o gün alınacak büyük zafer Edirne’ye 2’nci bayramı yaşatacak.

Takımın yanında olalım bugün saat 18:00’da oynanacak maçta takıma büyük destek verelim.

KÜÇÜK ŞEHRİN BÜYÜK SEVDASI BASKETBOL…

Şimdiden nice mutlu bayramlara

Saygılarımla…

YORUMLAR

  • 0 Yorum