İNANAMAZ OLDUK
Şener URFA

Şener URFA

İNANAMAZ OLDUK

12 Kasım 2017 - 21:48

Edirne’de son aylarda yaşanan olayları duyunca inanamaz olduk. Bunlardan bir kaçını sıralayacak olursak, Karaağaç Mahallesinde yaşayan bir babanın 18 yaşından küçük 3 kız çocuğuna tecavüz etmesi, eşinin başkalarıyla birlikte olmasına göz yumması, ayşekadın civarında üniversite öğrencisine cinsel tacizde bulunulması gibi derken bir de Edirne'de lise müdür yardımcısı 59 yaşındaki E.Y., okulda 8 kız öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.

Bizler gazeteciler olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmek için doğru ve tarafsız şekilde yazdığımız bu haberleri sosyal medya hesaplarımızda paylaştığımızda siz değerli takipçilerimizin en çok yazdığı yorumların arasında ‘Edirne’de böyle şeyler olmaz, olsa da bunları yapan Edirneli değildir’ cümlesi yer alıyor.

Evet, sevgili okurlarım ama maalesef Edirne’de böyle şeyler oluyor ve artık yaşanan olaylara inanamaz olduk. Son yaşanan olayda “Öğrenciler yalan söylüyorsa ne olacak? Kanıt yoksa bir insanın hayatını bu şekil yok etmek doğru mu sizce? İftiraya uğramak çok mu zor?” Diye düşünüyor olabilirsiniz. Ama şu sözü de unutmamak gerek; “Adalet topaldır, ağır yürür fakat gideceği yere her geç varır” 

YORUMLAR

  • 0 Yorum