Reklam
  • Reklam
N’APTIN OSMAN
Reklam

N’APTIN OSMAN

09 Temmuz 2018 - 06:08
Reklam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Haziran seçimlerinde ‘gönül seferberliği’ çağrısına kayıtsız kalan Edirne İl Gençlik Kolları Başkan vekili Osman Uvalı, istemediği kişilerin aday olduğu veya istediği kişilerin aday olmadığını öne sürüp milletvekili adaylarının yanında olmadığı iddia edildi.

İddialara göre, vekil Başkan Uvalı ve bazı adaylar arasında bu tür sıkıntılar yaşandı ve Uvalı’nın talimatı doğrultusunda seçim çalışmalarına katılmayıp yan gelip yatanlar oldu.

AK Parti davasının bilincini bilmeyen ve bilinç şuuruyla hareket etmeyen Uvalı, bu davaya en büyük darbeyi indirmiş oldu.

Uvalı sayesinde AK Parti Edirne’de kendi ilke ve geçmişiyle çelişen parti oldu.

Seçim döneminde esnaf ziyareti yapmayan kendi tanıdıklarının ofisine gidip oradan çekip giden Uvalı, AK Parti’nin müktesebatında olmayan bir şeyi yaptığı ileri sürülüyor.

Uvalı’nın bu tavırlarının gençleri partiye küstürdüğünü söyleyen sağduyu sahibi AK Partililer, “Edirne’de çok iyi hizmetler yapabilmiş olabiliriz, bu hizmetler gerektir ama yeterli değildir. Yeterli olan gönüllere girmektir. Gönüllere girersek bu işi başarmış oluruz. Gönüllere girmiyor ve vatandaşa bir gurur abide si olarak tepeden bakıyorsak onlara yeri geldiği zaman kem küm yapıyorsak kusura bakmayın bu millet şamar oğlanı değil. 1 kere, 2 kere oy verir 3’üncüsünde kapının önüne koyuverir” dediler.

Ayrıca Uvalı’nın tarihi öğrenilemeyen bir gece partinin genel merkezi tarafından gençlik kollarına verilen araçla kaza yaptığı ve olayı duyurmadan ört pas ettiği de gelen iddialar arasında.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÖZYAŞLARIYLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
GÖZYAŞLARIYLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
BAŞKAN GÜRKAN’IN ACI GÜNÜ
BAŞKAN GÜRKAN’IN ACI GÜNÜ