Güneş Terazi Burcu'nda


Sonbahara girmemiz ile birlikte Güneş’in Terazi Burcu seyri başladı ve yeni bir stresli dönemin kapısını araladı.
Mars’ın Koç Burcu’nda retro olması, Satürn’ün yakın zamanda Oğlak Burcu’nda düz seyre geçecek olması ve gergin açı görünümleri, zorlu bir süreçten geçeceğimizi anlatıyor bize. Kişisel hayatlarımıza baktığımız zaman özellikle ikili ilişkileri ve yakın çevremizi tekrardan gözden geçirmek zorunda kalacağımız olaylar yaşayacağımız görülmekte.  Tek tarafın yüceltilip önemsendiği tüm ilişkiler önemli sınavlara tabi tutulacaktır. Uyum ve dengenin, karşılıklı özenin yer aldığı tüm ilişkiler ise gökyüzü tarafından desteklenecek.
Sonbaharda öfke kontrolünü sağlamak epey zor bir hale gelecek. Bu süreçte kendimizi rahat hissetmediğimiz hiçbir ortamda bulunmamak, düşüncelerimizi sağduyulu, uyumlu ve dengeli bir şekilde aktarmak ve en önemlisi bu günlerin geçeciğini bilerek sabırlı davranmak günlerimizi kolaylaştırıcı etki sağlayacak. Ekonomik açıdan zorlanacağımız günlerden geçeceğimiz için gereksiz harcamalardan kaçınıp birikime yönelmek mantıklı bir karar olacaktır.
Ülke gündemi de kişisel hayatlarımız gibi zorlu bir süreç yaşayacak. Öncelikle ekonomik açıdan zor günler kapıda, yeni vergiler gündeme gelecek. Covid açısından büyük risk taşıyan sürece girdiğimiz için, hükümet farklı tedbirlere yönelip, belli başlı kısıtlamaları uygulamaya sokabilir. Bu süreçte agresyon yüksek olduğu için baştakilerin, diğer ülke liderleri ile sert konuşmalarına şahit olabiliriz. Yine sonbahar döneminde açık düşmanlarımız net olarak ortaya çıkacağı için askeri açıdan hareketli günler yaşanabilir. Deprem açısından da riskli bir süreç olduğu için önlem almak ve bilinçlenmek önem arz etmektedir.