18 YIL ARADAN SONRA PROFESYONEL LİG

18 YIL ARADAN SONRA PROFESYONEL LİG

18 YIL ARADAN SONRA PROFESYONEL LİG

18 YIL ARADAN SONRA PROFESYONEL LİG
30 Temmuz 2020 - 11:50

Edirne Belediyesi Edirnespor, 18 yıl aradan sonra 3. lige çıktı. Edirne Belediyesi Edirnespor, bu anı taraftarlarla birlikte şehir turu atarak kutladı. Kutlamalarda yer alan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Edirne’mize 3. lig hayırlı olsun. Edirne bugün mutluluğun resmini çiziyor” dedi.

                Edirne Belediyesi Edirnespor’un 18 yıl aradan sonra 3. lige çıkması Edirne’de bayram havası yarattı. Edirne Belediyesi önünde toplanan yönetim ve taraftarlar 18 yıl aradan sonra 3. lige yükselmelerini coşkuyla kutladılar. Kutlamalara Edirne Belediye Bandosu da eşlik etti. Taraftarlar, 9/8’lik ezgiler eşliğinde 3. ligi kutladılar.

                Edirne Belediyesi Edirnespor Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Üner, “18 yıllık hasretten sonra federasyon ve Spor Bakanlığı’nın almış olduğu kararla 3. lige terfi ettik. Ben öncelikle bu oluşumda her zaman yanımızda olan Belediye Başkanımız Recep Gürkan’a çok teşekkür ediyorum. Bizim ağabeyimiz, babamız, dostumuz, sırdaşımız oldu. Üzüntümüzde yanımızda oldu, her zaman yanımızda oldu. Edirnespor taraftarlarımıza ve tüm Edirne’mize hayırlı olsun diyorum” dedi.

                3. ligin Edirne’ye hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı Recep Gürkan’da “ Nazım Hikmet’in Abidin Dino’ya sorduğu gibi sen mutluluğun resmini çizebilir misin Abidin’ diyordu. Edirne bugün mutluluğun resmini çiziyor. Ben öncelikle kulüp başkanımız Savaş Üner’e çok teşekkür ediyorum. Yönetim kuruluna, hocalarımıza ve özellikle de taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Bütün Edirne’ye armağan olsun 3. lig.  İnşallah önümüzdeki sene 3. lig maçlarını Edirnelilere ve Edirne’ye yakışır bir şekilde oynayacağız” dedi.

                Daha sonra Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediyesi Edirnespor Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Üner, yönetim kurulu üyeleri ve taraftarlar turizm otobüsüne binerek, taraftarların da eşliğinde şehir turu attılar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘EDİRNE İŞİ’ SERGİLENMEYE BAŞLANDI
‘EDİRNE İŞİ’ SERGİLENMEYE BAŞLANDI
PTT 180 YAŞINDA
PTT 180 YAŞINDA