AK PARTİ’DE MÜRACATLAR BAŞLADI
Reklam
Reklam
Reklam

AK PARTİ’DE MÜRACATLAR BAŞLADI

AK PARTİ’DE MÜRACATLAR BAŞLADI

AK PARTİ’DE MÜRACATLAR BAŞLADI
09 Kasım 2018 - 00:03

AK Parti Edirne İl Başkanlığının çeşitli kademelerinde görev alan ve AK Parti kurulduğundan beri siyasi mücadele içerisinde olan AK Parti’nin Edirne ilk kurucuları arasında bulunan Avukat Koray Uymaz,  Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunda bulundu.

AK Parti’den Edirne Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Uymaz açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “ Edirne Belediye Başkan Aday adayı olarak müracaatımı yapıtım. Siyaset yolculuğumuzda Edirne'ye hizmetten başka bir şey düşünmedik. Yıllardır Edirne'de yaşayan toplumun her kesimiyle iç içe olduk herkesin sorunlarıyla ilgilendik. Biz bu şehri ve bu şehirde yaşayanları gönülden seviyoruz. Sorunu çözemediğimiz insanlara da güler yüz gösterdik. AK Partinin milletin partisi olma ve millet için mücadele etme ilkesi doğrultusunda AK partinin bir neferi olarak çalışmalarımı devam ettirdim. Genel merkezimin partinin karar organları beni Belediye Başkan Adayı olmaya layık görürlerse seçimi kazanmak için gece gündüz çalışacağım AK partili bir belediye için bıkmadan usanmadan mücadele edeceğim. Partimizin vereceği her karar bizim için en uygun karardır.”dedi.

Ardından AK Parti’nin kurucu İl Başkanlarından Recai Koçaşlı’da Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunda bulundu. Koçaşlı açıklamasında, “ Hakkımızda hayırlıysa Edirne’ye hayırlı hizmetler yapabileceksek Allah bize nasip etsin. Kurucu İl Başkanlığı görevlerinde bulundum. 2004 yerel seçimlerinde birinci parti olduk. Daha sonra Milletvekili aday adayı oldum.  Biz bu işi koltuk sevdası yapan insanlardan değiliz. Bizim bütün çabamız bu davayı daha ileri götürmek, Edirne’mize 92 yıllık payitahtlık yapmış bu ile laik olduğu hizmetleri getirmek için aday adayı oldum.  Biz bu davayı hiç bırakmadık, bırakmaya da niyetimiz yok. Bütün derdimiz Türkiye’nin diğer illerinde olduğu gibi Edirne’ye de gelmesi için mücadele etmektir.”ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİRKİN SALDIRI!
ÇİRKİN SALDIRI!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!