AK PARTİ KIYAK
Reklam
Reklam
Reklam

AK PARTİ KIYAK

AK PARTİ KIYAK

AK PARTİ KIYAK
09 Haziran 2018 - 06:52

Başbakan Binali Yıldırım’ın yarın Edirne’de düzenleyeceği miting için ETSO yönetimi kıyak geçti ve odaya üye olan esnafın cep telefonlarına mesaj gönderip mitinge davet etti.

24 Haziran seçimlerinin yaklaşmasıyla meydanlar da iyice ısınmaya başladı. Cumhurbaşkanı adayları ve parti liderleri Türkiye’nin dört bir tarafını il il gezerken, büyük ve kalabalık mitinglerle adeta gövde yarışı içerisine girdiler.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Başbakan Binali Yıldrım’ın mitinglerine çevre illerden miting alanına vatandaş taşıma usulüne bir yenisi daha eklendi.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası tarafından üyelerin cep telefonlarına “Alınan davet üzerine T.C. Başbakanı Sayın Binali Yıldırım’ın teşrifleri ile 10 Haziran 2018 Pazar günü saat 13.00’da Selimiye Meydanında gerçekleştirilecek mitinge tüm üyelerimiz davet edilmiştir. Bilgilerinize sunarız” mesajı gönderildi.

Odaya üye olan esnafın aidatları sayesinde gönderilen bu mesaja tepki gösteren bazı oda üyeleri “Bizler iş yapamadığımız halde, aidatlarımızı nasıl öderiz derdindeyken, bunlar takılmışlar iktidarın kuyruğuna yağlama, yıkama ve siyaset derdindeler” eleştirisinde bulundular.

Bir diğer yandan da 0216 227 30 41 numaralı hattan Edirne’de ikamet eden vatandaşlar aranıp mitinge davet edildi. Numaralarına nasıl ulaşıldığına anlam veremeyen vatandaşlar yaşanan bu durumu AKP iktidarının “telaşı” olarak değerlendirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİRKİN SALDIRI!
ÇİRKİN SALDIRI!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!