AK PARTİLİLER AFRİN’E GİDİYOR
Reklam
Reklam
Reklam

AK PARTİLİLER AFRİN’E GİDİYOR

AK PARTİLİLER AFRİN’E GİDİYOR

AK PARTİLİLER AFRİN’E GİDİYOR
06 Mart 2018 - 06:46

Bu akşam Afrin’deki Mehmetçiklere gıda takviyesi götürmek üzere yola çıkacaklarını bildiren AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık, “Yaklaşık 2 TIR’dan oluşan gıda takviyemizin içinde 5 ton çikolata, 12 ton un, yaklaşık 6 ton pirinç, 5 ton yağ, 5 ton meyve suyu, 1 ton çay, 2 ton şeker olacak. Bu erzakları Keşan’daki hayırsever vatandaşlarımızdan, iş adamlarımızdan topladık.” dedi.

 

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık, yaptığı açıklamada; düzenledikleri yardım kampanyası topladıkları gıda maddelerini ulaştırmak üzere Afrin’e gideceklerini bildirdi.

Türkiye topraklarını korumak için mücadele veren askerlere gıda takviyesi yapabilmek adına kampanya başlattıklarını söyleyen Boyalık, hayırsever vatandaşların katkısıyla toplanılan 2 TIR’lık gıdayı başta kendisi olmak üzere AK Parti İlçe yöneticileriyle birlikte Afrin’e götüreceklerini kaydetti.

Afrin’de devam eden savaşta Mehmetçiğe başarılar dileyen Boyalık, “Şehitlerimizin yakınlarına sabır, gazilerimize acil şifalar diliyoruz. Allah bize şehit acısı göstermesin. Ülkemizin geldiği bu durumda savaş acı bir olay ancak ülkemizin bekası, geleceği için bu savaşı vermek durumundayız.” dedi.

 

“GIDA TAKVİYESİ GÖTÜRÜYORUZ”

Hüseyin Boyalık, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sınırlarımızı koruyan askerlerimize bizler AK Parti Keşan ailesi, iş adamları, esnaf ve Keşan halkı olarak bir giyecek kampanya başlatmıştık. Bu giyecekleri, savaş bölgesindeki savaştan etkilenen vatandaşlarımıza ulaştırdık. Şimdi de başka bir organizasyon kapsamında, Afrin bölgesindeki kahraman Mehmetçiğimize buradan gıda takviyesi götürüyoruz. Yaklaşık 2 TIR’dan oluşan gıda takviyemizin içinde 5 ton çikolata, 12 ton un, yaklaşık 6 ton pirinç, 5 ton yağ, 5 ton meyve suyu, 1 ton çay, 2 ton şeker olacak. Bu erzakları Keşan’daki hayırsever vatandaşlarımızdan, iş adamlarımızdan topladık.”

 

“BU AKŞAM YOLA ÇIKIYORUZ”

Bu akşam Cumhuriyet Meydanı’nda bulunacak TIR’lara bütün halk ile birlikte el ele dolduracaklarını dile getiren Boyalık, sözlerini şöyle tamamladı: “Yapılacak gıda takviyesi kapsamında bağışları yapan kişiler kendi araçlarıyla getirecekler ve burada TIR’larımızı dolduracağız. Bu TIR’lar ile birlikte AK Parti Keşan ailesi olarak başta ben olmak üzere bazı AK Parti temsilcilerimiz ile gideceğiz. Afrin’deki kahraman askerlerimize desteğimizi göstereceğiz. Asker, vatan, millet, bayrak meselesi olunca her daim devletimizin ve askerlerimizin yanındayız. AK Parti, yarın akşam Afrin’e gitmek üzere yola çıkıyor. Çarşamba ve Perşembe günü de Suriye Sınırı’nda askerlerimizin, komutanlarımızın yanında olacağız.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİRKİN SALDIRI!
ÇİRKİN SALDIRI!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!