AKMEŞE’YE YÜKLENDİ

AKMEŞE’YE YÜKLENDİ

AKMEŞE’YE YÜKLENDİ

AKMEŞE’YE YÜKLENDİ
22 Mart 2019 - 08:02

Büyük Birlik Partisi (BBP) Edirne Belediye Başkan Adayı Arif Köroğlu, AK Parti ve MHP’nin sözde ittifak halinde olduğunu ileriye sürdü. Edirne siyasetinde kirli oyunlar oynandığını iddia eden Köroğlu, siyaseti menfaatleri için kullananlara izin vermeyeceklerini açıkladı. Hiçbir zaman yanlışın yanında olmadıklarını söyleyen Köroğlu, AKP İl Başkanı İlyas Akmeşe’nin menfaatleri doğrultusunda çalıştığını iddia ederek, Akmeşe’nin 3 sene önceki mal varlığıyla bugünkü mal varlığını açıklamasını istedi. Bizi kimse satın alamaz diyerek sitem eden Köroğlu, tehditlere boyun eğmeyeceği söyledi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Edirne Belediye Başkan Adayı Arif Köroğlu, basın toplantısında açıklamalarda bulunup Belediye Meclisi Üyesi adayı Mustafa Ulusoy ile Yusuf Çelik’i tanıttı.

Bizde kirli oyunları bozmak için aday olduk şeklinde konuşmasına başlayan Köroğlu, “Biz her zaman ‘Özümüz millet sözümüz hizmet’ diyoruz. 22 yıldır partimizin Edirne il başkanlığı görevini yapıyorum. Neden aday oldum? Edirne’de gizli bir oyun var. Bu yüzden AK Parti ile ittifakı tercih etmedim. Büyük Birlik Partisi hiçbir zaman yanlışın yanında olmadı. Edirne’de AK Parti ve MHP ittifakı sadece sözde var. Bizde kirli oyunları bozmak için aday olduk. Bizim sadece gayemiz belediye başkanı olmak değil. İnsanlarımızın hepsi mağdur, işsiz. Kendi menfaatlerini kullanmalarına izin vermeyeceğiz. Bizim siyasi kimliğimiz ikinci kimlik. Büyük Birlik Partisi’nin meclise girmesini istememelerinin nedeni bu. Büyük Birlik Partisi belediye meclisine girdiği zaman bu yanlışa karşı duracak. Edirne’de doğru olan kimse biz onunla birlikte beraber çalışmaya hazırız. Ama yanlışsa kiminle olursa olsun hiçbir zaman yanında yer almayacağız. Bunlar kendi menfaati doğrultusunda çalışıyor. AK Parti İl Başkanın 3 seneki önceki mal varlığına baksınlar. Nasıl oluyor? Bizi satın alamadılar. Benim etrafımdaki insanları resmen tehdit ediyorlar. Niye ‘Arif’i yalnızlaştıralım. Belediye meclisi üyesi arkadaşlarımızla çalışacağız. Hak etmeyen insana oy vermeyin diyoruz. Önce millet sonra biziz diyoruz ” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
OTLUK ALAN YANGINI
OTLUK ALAN YANGINI
KAVGA KANLI BİTTİ
KAVGA KANLI BİTTİ