AKSAL’A TOKAT GİBİ CEVAP “ŞOV PEŞİNDE...

AKSAL’A TOKAT GİBİ CEVAP “ŞOV PEŞİNDE OLAN AKSAL, PROJENİN PARASINI CEBİNDEN Mİ HARCIYOR”

AKSAL’A TOKAT GİBİ CEVAP “ŞOV PEŞİNDE OLAN AKSAL, PROJENİN PARASINI CEBİNDEN Mİ HARCIYOR”

AKSAL’A TOKAT GİBİ CEVAP “ŞOV PEŞİNDE OLAN AKSAL, PROJENİN PARASINI CEBİNDEN Mİ HARCIYOR”
13 Ekim 2021 - 09:23

AKP Edirne Milletvekili Fatma Aksal’ın, Selimiye Camii meydanıyla ilgili açıklamalarını sert dille eleştiren CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, “Aksal işbirliğine gölge düşürüp şov peşinde koşuyor sanki parayı cebinden harcıyor” açıklamasında bulundu.
Başkan Pekcanlı açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “Edirne Belediyesi ile Bakanlık arasında imzalanan protokol kapsamında çok güzel bir işbirliği yapılıyor. Bu alanın 6 yıldır kapalı durmasının sebeplerini herkes biliyor.
Selimiye Camii hepimizin o alan hepimizin. Çevre Şehircilik Bakanlığında Fatma hanımın daha önce dediği gibi ‘Edirne halkı oy vermiyor diye burasını yapmayacak mıydı? Fatma Hanım cebinden mi harcıyor burasının parasını da bu kadar şov peşinde.
Edirne Belediyesi bu anlamda elinden gelen bütün fedakarlıkları yapıyor. Kendi kira aldığı dükkanları bile yıktı. Bu anlamda bizim Edirne Belediye Meclisi parti ayırmadan aldığı kararla elinden geleni yapıyor. Hoş şehrin merkezinde ki bu yerde Edirne Belediyesinin mülkü birde böyle durum var.
Halk yolda çamur olduğu zaman bunun alt yapıdan olduğunu ve bunun bir gün geçeceğini kızgınlıkla da olsa söylüyor. Ama bir gün bunların hepsi bitecek bakalım sayın vekil ne anlatacak halka ben bunu merak ediyorum.
Fatma Aksal’ı hep protokolün yanında görüyorum. Edirne’nin köylerinde çiftçinin sorunlarını dinlerken, mazot gübre fiyatlarındaki zammı konuşurken gördünüz mü?
Sayın vekil isterseniz bugün İpsala’da doludan etkilen çiftçilerimiz var  olduğunu duydum ben şimdi çiftçilerimizin yanına gideceğim, inşallah Fatma hanım orada ki çiftçilerimizle yakından ilgililenir ben konuyu yakından takip edeceğim.
Edirne’nin her seferinde sokaklarının çamur içinde çöp içinde olduğunu abartarak söylüyor. Bunu her seferinde söylüyor ama ben ona her defasında cevap verme ihtiyacı duymuyorum. Çünkü Edirne halkı biliyor bu sene bitirmeye çalışıyoruz. Alt yapı tarihinin belki en  büyük yatırımı yapılıyor Edirne’de. Bir alt yapı projesi var Edirne Belediyesini zamanında ne kadar zora soktuklarını herkes biliyor. Her seferinde dönüp dönüp burasını söylüyor. Edirne’nin yollarını söylüyor. Bizde biliyoruz yolların bozuk olduğunu ve Edirne Belediyesi kendi imkanları ile yolları da yapmaya başladı,hızlı bir şekilde kışa girmeden bu işi toparlamaya çalışıyor.HABER:Yeşim DRAMALI
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖĞRENCİDEN ÖĞRENCİYE LİMONATA İKRAMI
ÖĞRENCİDEN ÖĞRENCİYE LİMONATA İKRAMI
KEŞAN KENT MEYDANI PROJESİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI
KEŞAN KENT MEYDANI PROJESİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI