ALTYAPININ GERÇEK YÜZÜ

ALTYAPININ GERÇEK YÜZÜ

ALTYAPININ GERÇEK YÜZÜ

ALTYAPININ GERÇEK YÜZÜ
09 Eylül 2020 - 08:58

Edirne’nin çok uzun yıllardır kanayan yarası olan ve ivedilikle yapılması gerekirken halı altına süpürülen adeta kangren haline gelmiş altyapı sorununa neşter vurarak Edirne’nin en önemli sorununu çözüme kavuşturmak için başlatılan altyapı çalışmalarında gün yüzüne çıkan adeta müzelik olmuş borular altyapı çalışmalarının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın kararlığı ve nihayetinde AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal’ın da desteğiyle İller Bankası’nın kredi vermesiyle 10 Aralık 2019’da Kocasinan Mahallesi’nde başlayan altyapı çalışmaları aralıksız sürüyor.
Planlı halde şehrin birçok noktasında devam eden altyapı çalışmalarını yerinde inceleyen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Zübeyde Hanım Caddesi’nde işyeri sahiplerini de ziyaret ederek altyapı çalışmaları hakkında merak edilenleri yanıtladı.
Ayrıca, çalışmaların devam ettiği bölgede eski borulardan akan sular ve boruların adeta müzelik tarihi eserleri anımsatan görüntüleriyle, Edirne’nin 2050 yılına kadar altyapı sorunu yaşamasının önüne geçecek yeni boruların görüntüleri sosyal medyada paylaşılınca beğeni topladı.
Başkan Gürkan bu videoyu, “İşte tam da bu nedenle altyapıyı yeniliyoruz. Yaşadığımız sorunlara şehrimizin her yerinde kalıcı çözümler üretiyoruz.”sözleriyle paylaştı.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KİMLİK PROJESİ BEĞENİLDİ
KİMLİK PROJESİ BEĞENİLDİ
19 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KURULDU
19 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KURULDU