ARDA’YA TEPKİLER BÜYÜYOR

ARDA’YA TEPKİLER BÜYÜYOR

ARDA’YA TEPKİLER BÜYÜYOR

ARDA’YA TEPKİLER BÜYÜYOR
10 Temmuz 2020 - 10:02

AK Parti Edirne Merkez İlçe eski Başkanı Kerem Arda’nın istifa ederek, Ali Babacan'ın Genel Başkanı olduğu DEVA Partisi'nde İl Başkanı olarak görev almasına tepki gösteren AK Partililer, açtı ağzını yumdu gözünü.
AK Partili Belediye Meclis Üyesi Ayhan Dinç, “pis olan kap değil, sadece o insanın kendisidir” diyerek tepki gösterdi. Bir tepkide İl Başkanı İba’dan “Bu kutlu çatının altından ayrılanların hiçbirinin esamesi şimdiye kadar okunmamıştır” sözleriyle geldi. Arda’nın il başkanlığını açıklamasının ardından ilk tebrik mesajı yorumları yazan ise AK Parti Edirne geçmiş dönem Milletvekili Adayı Erdem Güyümgüler ve 26. Dönem Ak Parti Milletvekili Adayı Fahrettin Savcı oldu.
Ak Parti Edirne Belediye Meclis Üyesi Ayhan Dinç, “Bazı insanlar vardır duruşları, amaçları, kimlere hizmet ettikleri hemen anlaşılmaz dava der, sonra asıl davasının kendi ihtirasları olduğu anlaşılır” diyerek yaptığı açıklamada, “ İyi yönden bakarsak duruma, gerçeklerin mutlaka ortaya çıkma gibi bir huyu vardır er yada geç. Bu dünyada çok görülmüştür yemek yediği kaba pisleyen insanlar ama pis olan kap değil, sadece o insanın kendisidir aslında. Zamanında bazı kişilere de anlatmaya çalıştık yanlış kişilerle berabersiniz diye ama sözümüz dinlenmedi olsun biz doğru bildiğimizi her yerde ısrarla söylemeye devam edeceğiz ve doğrudan da şaşmayacağız evel Allah. Zannetmiyorum ama bazı kişiler belki utanabilir. Son söz, sonuna kadar bu kutlu davamın arkasında olmaktan gurur duyuyorum ve bir dönem de olsa davama bulaşmış çer-çöplerin temizlenmesinden de memnunum.”ifadelerine yer verdi.
BİR TEPKİ’DE İBA’DAN
AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba’da açıklamasında, “Elbette bu uzun ve kutlu yolculukta davanın yükünü kaldıramayanlar, çeşitli sebeplerle yolunu kaybedenler olmuştur. AK Parti bugün de, inşallah yarın da hep dimdik ayakta olacaktır. Bu kutlu çatının altından ayrılanların hiçbirinin esamesi şimdiye kadar okunmamıştır, şimdiden sonra da okunmayacaktır.” İfadelerine yer verdi.
MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ŞAŞIRTTI
Arda’nın il başkanlığını açıklamanın ardından ilk tebrik mesajı yorumları yazan ise AK Parti Edirne geçmiş dönem Milletvekili Adayı Erdem Güyümgüler ve 26. Dönem Ak Parti Milletvekili Adayı Fahrettin Savcı oldu. Güyümgüler ve Savcı’nın yorumlarına tepkiler yağdı.
TEPKİ GÖSTERENİ ENGELLİYOR
Ayrıca dün akşam saatlerinde sosyal medya hesabından paylaşım yapan AK Partili Dinç, eleştiri yaptığı için Arda’nın kendisini sosyal medya hesaplarından engellediğini duyurarak “Aynı şehirde yaşadığımızı unuttun herhalde. Engellemek çare değil.”paylaşımında bulundu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SAROS KÖRFEZİ'NDE AY BALIĞI GÖRÜNTÜLENDİ
SAROS KÖRFEZİ'NDE AY BALIĞI GÖRÜNTÜLENDİ
KEŞAN OSB’DE İŞLER RAYINDA, UZUNKÖPRÜ OSB’DE İSE İŞLER KARIŞIK
KEŞAN OSB’DE İŞLER RAYINDA, UZUNKÖPRÜ OSB’DE İSE İŞLER...