ASLA GERİ ADIM ATMAYACAĞIZ

ASLA GERİ ADIM ATMAYACAĞIZ

ASLA GERİ ADIM ATMAYACAĞIZ

ASLA GERİ ADIM ATMAYACAĞIZ
19 Kasım 2020 - 10:20

CHP Edirne İl Örgütü ve İlçe Başkanlıkları, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırı ve tehditleri şiddetle kınadıklarını belirtti.
 
CHP Edirne İl Örgütü tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi, “Bu yaşanan elim olay bir güç gösterisi olmayıp açık şekilde ülkemizin yönetim biçimini gözler önüne koymuştur.  Ülkemizde mevcut yönetim boşluğunun bir sonucu ve devlet otoritesinin bitikliği gözler önüne bir kez daha serilmiştir.
         Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yetkili makamlarının bu olaylar karşısında sessizliğini koruyor olması ve adli işlemlerin halen başlatılmamış olması kan dondurucu ve hukuk devleti anlayışından uzaklığın göstergesidir.
         Bugüne kadar yaşanmış, baskılardan da, saldırılardan da ve tehditlerden de korkmadık ve korkmayacağız.  Ülkemizin adaletsizliğe  teslimini kabul etmediğimizi ve etmeyeceğimizi belirtmek isteriz.        Muhalefet edenlerin baskı ve tehditle susturulmaya çalışılması beyhude bir çaba olup sonuçsuz kalmaya devam edecektir.
         Cumhuriyet Halk Partisinin savaş meydanlarında kurulan bir parti olduğunu hatırlatarak  adalet ve demokrasi mücadelesinden asla geri adım atmayacağımızı belirtiriz.”
           
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İş Bankası ile Edirne Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği arasında  İş Birliği anlaşması imzalandı
İş Bankası ile Edirne Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri...
LİSELERE GEÇİŞ SİSTEMİ, BİNLERCE AİLENİN ÇIKMAZI
LİSELERE GEÇİŞ SİSTEMİ, BİNLERCE AİLENİN ÇIKMAZI