BANA KİMSE VATAN HAİNİ DİYEMEZ

BANA KİMSE VATAN HAİNİ DİYEMEZ

BANA KİMSE VATAN HAİNİ DİYEMEZ

BANA KİMSE VATAN HAİNİ DİYEMEZ
29 Mart 2019 - 07:39

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, dün sosyal medyada ve haber bültenlerinde yar alan videosu hakkında yaptığı açıklamada, “Bana kimse vatan haini diyemez. Allah insanı yakışan iftiradan korusun. Yakışmayan iftiralarla bir şey olmaz alışığız biz.”ifadelerine yer verdi.
Dün bazı ulusal gazete ve televizyon kanallarında hakkında çıkan görüntüyle ilgili Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Alipaşa Çarşısında esnaf ziyareti gerçekleştirdiği esnada gazetecilere açıklamalarda bulundu.
15 Temmuz gecesi söylediklerim twitter hesabımda vardır diyen Gürkan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “Ben 15 Temmuz'da söyleyeceklerimi tweetlerimle söyledim. Merak edenler tweetlere baksın. Recep Gürkan'a birçok şey diyebilirsiniz, diyemeyeceğiniz şeyler var. 'Vatan haini' diyemezsiniz, 'Bu vatanı sattı' diyemezsiniz. O gecede dediğimiz ortada, hayatımda yaptığım her şeyin sonuna kadar arkasında durdum. Benim o gece ne yaptığım, tweetlerim hepsi ortada. Rahat olun. Allah insanı yakışan iftiradan korusun. Yakışmayan iftiralardan bir şey olmaz alışığız biz.”
Gürkan’ın 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi paylaştığı tweetler şöyle; “Cumhuriyetimize ve demokrasimize sahip çıkıyoruz. Demokrasiden asla vazgeçmeyeceğiz, Kurtuluş savaşını kazanan, Atatürk'ün kurduğu, Cumhuriyetin ve demokrasinin mabedi TBMM'nin bombalanması kabul edilemez. Yazıklar olsun,”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KİMSE TELAŞLANMASIN
KİMSE TELAŞLANMASIN
YETERLİLİK BELGESİ OLMAYAN EMLAKÇILIK YAPAMAYACAK
YETERLİLİK BELGESİ OLMAYAN EMLAKÇILIK YAPAMAYACAK