Reklamı Geç
BAŞKAN GÜRKAN’IN ADAYLIĞI NETLEŞTİ

BAŞKAN GÜRKAN'IN ADAYLIĞI NETLEŞTİ

BAŞKAN GÜRKAN'IN ADAYLIĞI NETLEŞTİ

BAŞKAN GÜRKAN'IN ADAYLIĞI NETLEŞTİ
27 Kasım 2018 - 21:33

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın 6 Aralık 2018 günü yapılacak olan CHP Parti Meclisi toplantısında tekrar Edirne Belediye Başkan Adayı olarak açıklanacağı öğrenildi. 3 Kasım 2017’de Edirne’ye gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başkan Gürkan’la devam edeceklerini açıklamıştı ancak bundan tatmin olmayanlar 6 Aralık’ta duymak istediklerini daha net duyacaklar.

Edirne Belediye Başkanlığı görevine geldiği günden beri Edirne’de çok güzel işler yapan ve gelecekte de yapmaya devam edecek olan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, dün katıldığı grup toplantısında görüştüğü Kılıçdaroğlu ve partinin kurmaylarıyla adaylığını deklare ettiği gelen kulisler arasında.

Başkan Gürkan geçtiğimiz hafta adaylığı konusunda yaptığı açıklamada şu ifadelere yer vermişti, “Sayın Kılıçdaroğlu 3 Kasım 2017 tarihinde Edirne’ye geldiğinde zaten açıklamıştı. Ama bazı arkadaşlar bununla tatmin olmadı. Sayın Kılıçdaroğlu o gün; ‘bugüne kadar çok güzel işler yaptı. Bundan sonra da yapmaya devam edecek’ dedi. Bu lafın tamamı kime söylenir bilmem; daha ne diyecek bilmem. Bazı arkadaşlar da duymak istediklerini yakın zamanda da daha net duyacaklar. Adaylıkta da bir sorunumuz yok seçimlerde de bir sorunumuz yok” dedi.

CHP Parti Meclisi (PM), belediye başkan adaylarının bir bölümünü daha belirlemek üzere 6 Aralık Perşembe günü toplanacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HİPERTANSİYON VE OBEZİTE KONUSUNDA BİLGİLENDİRDİLER
HİPERTANSİYON VE OBEZİTE KONUSUNDA BİLGİLENDİRDİLER
FİDELERE İLGİ ARTIYOR
FİDELERE İLGİ ARTIYOR
Reklamı Geç