Reklamı Geç
BAŞKAN GÜRKAN’IN ADINI VERDİLER

BAŞKAN GÜRKAN’IN ADINI VERDİLER

BAŞKAN GÜRKAN’IN ADINI VERDİLER

BAŞKAN GÜRKAN’IN ADINI VERDİLER
24 Kasım 2018 - 06:54

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Süloğlu’nun Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96. Yıl etkinliklerine katıldı. Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Edirne Belediyesi tarafından yaptırılan Süloğlu Belediyesi Çok Amaçlı Kültür Merkezi’ne Recep Gükan’ın ismini verdiklerini açıklayarak, meclis kararını Gürkan’a takdim etti.

Süloğlu’nun Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96. yıl etkinlikleri bir süre önce Edirne Belediyesi tarafından yaptırılan  Süloğlu Belediyesi Çok Amaçlı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Edirne Valisi Ekrem Canalp ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın da katıldığı programda Süloğlu’nun Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96. yılı coşkuyla kutlandı.

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Süloğlu’nun Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96. Yıllını kutlayarak, “Şuan içinde bulunduğumuz salon Edirne Belediyesi tarafından yaptırıldı. Süloğlu Halkı olarak Başkan Recep Gürkan’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Belediye Meclisi üyelerimiz ile birlikte buranın adının Süloğlu Belediyesi Recep Gürkan Çok Amaçlı Kültür Merkezi olması kararını aldık ” diyerek meclis kararını Gürkan’a takdim etti.

Başkan Gürkan, belediye meclis üyelerinin büyük bir teveccüh gösterdiklerini ifade ederek, “Elbette burası benim cebimden yapılan bir yer değil. Edirne Belediyesi’nin bütçesinden yapılan bir kültür merkezi. Az önce şunu gördüm çok yerinde çok doğru bir karar olmuş. Süloğluların Kurtuluşunu 96. Yılını kutluyorum, bu kültür merkezi de Süloğlu Halkı’na Edirne Halkı’nın bir armağanı olsun” dedi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HİPERTANSİYON VE OBEZİTE KONUSUNDA BİLGİLENDİRDİLER
HİPERTANSİYON VE OBEZİTE KONUSUNDA BİLGİLENDİRDİLER
FİDELERE İLGİ ARTIYOR
FİDELERE İLGİ ARTIYOR
Reklamı Geç