Başkan iş başında
Edirne Belediye Başkanı Filiz Gencan Akın, seçim döneminde olduğu gibi Belediye Başkanlığı döneminde de çalışmalara devam ediyor.
Edirne Belediye Başkanı Filiz Gencan Akın, Abdurrahman Mahallesi Kelebek Sokakta’ta yürütülen asfalt yol çalışmasında incelemelerde bulundu.
Edirne Belediye Başkanı Filiz Gencan Akın, sabahın erken saatlerinde başladığı mesaisinden, gece saatlerini bulan toplantılara kadar gece, gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.
Başkan Akın, Edirneli vatandaşların ferah sokaklarda daha konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi için çalışan ekiplerle birlikte çalışmaları inceledi.
Tahrip olan yollarda parke ve asfalt işlemlerinin hız kesmeden devam edeceğini söyleyen Akın, “Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunarak şehrimizin her köşesine hizmet götürmeyi hedefliyoruz” dedi.
HABER: MERT SOYLU