BAŞKAN KONUŞMACIYDI

BAŞKAN KONUŞMACIYDI

BAŞKAN KONUŞMACIYDI

BAŞKAN KONUŞMACIYDI
02 Ekim 2019 - 04:02

HABER MERKEZİ
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Marmara Belediyeler Birliği tarafından uluslararası düzeyde düzenlenen Çözüm Üreten Kentler Birliği adlı kent formunda “Birlikte düşünmek, Birlikte hareket etmek” adlı konferansa konuşmacı olarak katıldı.
Marmara Belediyeler Birliği (MBB) tarafından, şehirleşme ve yerel yönetimler alanlarında küresel ölçekte bilgi ve deneyim paylaşımını sağlamada etkili bir platform oluşturmak adına, iki yılda bir düzenlenecek olan Marmara Urban Forum – Marmara Uluslararası Kent Forumu (MARUF) adlı konferans programının birincisi, İstanbul Kongre Merkezinde geniş çaplı bir katılımla gerçekleştiriliyor. Programda 25 ülkeden 3000’i aşkın katılımcı ve 200’ün üzerinde de konuşmacı yer alıyor.
Marmara Belediyeler Birliği tarafından hazırlanan bu uluslararası platforma, Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği TRAKYAKENT’i temsilen Birlik Müdürü ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Behcet Atlı ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Şube Müdürü Sedat Akbıyık katıldı. Birlik Üyeleri Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ve Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt da forumda yer aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'' RANDEVULU SANAL SIRA '' SİSTEMİ HAYATA GEÇTİ
'' RANDEVULU SANAL SIRA '' SİSTEMİ HAYATA GEÇTİ
TABAKOĞLU İLE DEVAM
TABAKOĞLU İLE DEVAM