BAŞKAN PEKCANLI, NEVŞEHİR’DE

BAŞKAN PEKCANLI, NEVŞEHİR'DE

BAŞKAN PEKCANLI, NEVŞEHİR'DE

BAŞKAN PEKCANLI, NEVŞEHİR'DE
17 Ağustos 2019 - 10:15
Reklam

CHP'de yerel seçim sonuçlarını değerlendirme çalışmaları kapsamında 16-18 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen il başkanları toplantısına katılmak üzere CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı Nevşehir'e gitti.
CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı'nın da katıldığı İl Başkanları Toplantısı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Başkanlığında Nevşehir'de yapılıyor.
Genel Başkan Kılıçdaroğlu ve İl Başkanları Hacı Bektaş Veli Anma törenlerine katıldı.  Saat 11:00'de başlayan Hacı Bektaş Veli Anma Törenlerinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu bir konuşma yaptı.
İ.B.B. Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da katılım sağladığı toplantıya ilgi büyük oldu.  Konuyla ilgili açıklama yapan İl Başkanı Fevzi Pekcanlı; "18 Ağustos Pazar gününe kadar sürecek olan İl Başkanları Toplantımızda Genel Başkanımız tüm il Başkanları ile ayrı ayrı görüşüp sorunları dinleyecek. Toplantıda Yerel seçim sonuçlarının değerlendirilmesinin yanı sıra partinin bundan sonraki yol haritası da belirlenecek. Bu kapsamda parti yönetimi, il başkanlarının taleplerini ve önerilerini dinleyecek, yeni politikalar geliştirilecek." Dedi.
İl Başkanları toplantısı 18 Ağustos  Pazar günü sona erecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“HEYECAN VE MUTLULUK İÇERİSİNDEYİZ”
“HEYECAN VE MUTLULUK İÇERİSİNDEYİZ”
OLASI FELAKETİN ÖNÜNE GEÇİLDİ
OLASI FELAKETİN ÖNÜNE GEÇİLDİ