BAŞKAN ŞEREF HASIR GÜVEN TAZELEDİ

BAŞKAN ŞEREF HASIR GÜVEN TAZELEDİ

BAŞKAN ŞEREF HASIR GÜVEN TAZELEDİ

BAŞKAN ŞEREF HASIR GÜVEN TAZELEDİ
14 Mart 2022 - 08:04
Reklam

Tek liste olarak seçime giren Edirne Pazarcılar Manavlar Seyyar Satıcılar Esnaf Odasına mevcut Başkan Şeref Hasır güven tazeledi.
Üyelerin yoğun katılım sağladığı kongreye Ticaret İl Müdürü Mahmut Altun, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Cingöz, Edirne Şoförler odası ve diğer oda başkanlarının yanı sıra  oda üyeleri katıldı. Genel Kurulda ilk olarak Divan heyeti oluşturuldu. Divan Başkanlığına Selçuk Gül, Başkan Vekilliğine Türker Tulga, Katipliğine Kenan Köfteci, Ali Çelik ve Fikri Demirel seçildi.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan kongrede Divan heyeti oluşturuldu. Daha sonra 16 madden oluşan Gündem maddeleri okunarak üyelerin oylanmasına sunuldu.
Ardından, meslekte yıllarını vermiş ve  Odada yöneticilik yapan esnaflara  teşekkür plaketi takdim edildi. Dilek ve temenniler bölümünde  Mevcut Başkan Şeref Hasır yaptığı konuşmada; “Hiç kimseyi ayırmadık, ayrıştırmadık. Gönlümüz ve kapımız hep açık oldu. Her bir derdinizi derdimiz bildik, çözümü hep birlikte aradık. Dün olduğu gibi bugünde, bundan sonrada,  Birlik ve beraberliğimiz aynı şekilde büyük bir kararlılıkla devam edecek.
Dün olduğu gibi bundan sonrada Pazarcı esnafımızın sorunlarını çözmek için çalışacağız. Rabbim girdiğimiz bu yolda değerli pazarcı esnaflarımızı ve dostlarımızı mahcup etmesin. Biz büyük bir aileyiz. Pazarların içinde yetişen bir kardeşiniz olarak biz pazarcı esnafının ihtiyaçları ve karşılaştıkları sorunlarını çok iyi biliyoruz. Şimdi birlik ve beraberlik zamanıdır.
Kışın – 8’lere varan soğuk havalarda gecenin karanlığında halkımıza hizmet vermek için tezgâhını açan ve ekonominin can damarı olan işindeki kalite ve dürüstlüğü kadar gönülleri de güzel olan pazarcı esnafımızın umudu ve sesi olmak onlara hizmet etmek için üyelerimizin de desteği ile bu göreve ben ve ekibim talibiz.” dedi.
Konuşmaların ardından oy verme işlemi başladı. Odaya kayıtlı 258 üyeden 85 kişi sandığa giderek oyunu kullandı. Oy kullanma işlemi sona erdikten sonra yapılan sayımda, 82 oy geçerli ve 3 oy da geçersiz sayıldı. Seçime yeşil liste ile tek adayın Girdiği mevcut başkan Şeref Hasır  82 oy alarak güven tazeledi.
Seçim sonunda açıklama yapan mevcut başkan Şeref Hasır; “Çok mutluyuz, bütün arkadaşlarımıza teşekkür deriz. İnşallah geçen dönemden daha iyi hizmet etmek için varız. Kimsenin endişesi olmasın daha da iyi hizmet edeceğiz.” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE ÇOCUK TRAFİK PARKI’NDA VERİLEN EĞİTİMLER DEĞERLENDİRİLDİ
EDİRNE ÇOCUK TRAFİK PARKI’NDA VERİLEN EĞİTİMLER...
EK ÖDEMEDE TABAN ÖDEMELER REVİZE EDİLMELİ
EK ÖDEMEDE TABAN ÖDEMELER REVİZE EDİLMELİ