BASKETBOL LİGİ GİBİ SKORLAR ŞAŞIRTIYOR
1.Amatör Amatör Ligde bu hafta kritik karşılaşmalar oynandı. İlçe ve merkez sahalarında 7 maç yapıldı. Edirne merkez sahalarında tüm maçlar Saraçhane’de oynandı. Zirve yarışında olan Saraçhanespor’da bu hafta Kirişhanespor’u 8-3 yenerek iddiasını sürdürdü. Ligin diğer güçlü takımları olan Tuncaspor ve Kaleiçispor’da haftayı galibiyetle kapayarak zirve yarışına ortak olmaya devam ettiler.
İlk haftada en çok golün atıldığı A.Grubu’nda ve B.Grubu karşılaşmaları bu hafta yine nefeslerin kesti. A.Grubu’nda bu hafta yine kritik karşılaşmalar da favori takımlar kazanmasını bildi. A.Grubu’nda 32 gol atıldı. Geçen hafta olduğu gibi bu haftada en çok gol atılan grup oldu. B.Grubu’nda 9 gol filelerle buluştu.
1.AMATÖR
GAZİMİHAL 2-8 HIDIRAĞA FK
ENDERSPOR 2- 6 TUNCASPOR
KALEİÇİ 2 –1 SÜLOĞLU
KİRİŞHANESPOR 3 –8 SARAÇHANE
B.GRUBU
KÜPLÜSPOR 1 –1 KIRCASALİH
KEŞAN 1984 KÜLTÜR 2–1 YENİ KARPUZLU
18 KASIM KURTULUŞ 1 –3 AŞÇIOĞLU GENÇLİK
HABER: MERT SOYLU