“BU BİR VEDA DEĞİL”

“BU BİR VEDA DEĞİL”

“BU BİR VEDA DEĞİL”

“BU BİR VEDA DEĞİL”
11 Nisan 2019 - 10:37
Reklam

Edirne Valisi Ekrem Canalp, görevi sona eren İl Genel Meclis üyeleri, mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldi. Toplantının veda toplantısı olmadığını söyleyen Vali Canalp, “bu sadece farklı bir başlangıç, yine birlikte olacağız” açıklamasında bulundu.
Vali Canalp bu bir veda değil, bu sadece farklı bir başlangıç olduğunu diyerek, bundan sonra yine birlikte olacağız açıklamasında bulundu. Bu güne kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı İl Genel Meclis üyelerine ve muhtarlara teşekkür belgesi takdim etti.
Her birisinin çok güzel çalışması ve gayreti oldu, bu çalışmalarından ve gayretlerinden dolayı her birine teşekkür eden Vali Ekrem Canalp; “Muhtarlarımızla ve il genel meclis üyelerimizle 5 ay süren bir çalışmanın sonrasında bazı muhtarlarımız seçimlerde aday olmadı, bazı il genel meclis üyelerimizde aynı şekilde seçimlerde aday olmadı. Bazı muhtarlarımız ve il genel meclis üyelerimizde aynı şekilde seçimler sonrası görevlerinden ayrıldılar, bu demokrasinin güzelliğidir. Demokrasi demiş olduğumuz mekanizmayı diğer rejimlerden ayıran şey zaten budur, halkın teveccühü hangi noktadaysa, kime yönelikse o görevine devam eder. Bazı muhtarlarımızda şuanda görevlerinden ayrılıyorlar, halkımızın tercihi neyse hepimiz için saygıdeğerdir, hepimiz için muteberdir bu olayın bir yönüdür. Muhtarlarımızla biz 5 aydan beri beraber çalıştık onlarla, pek çok görevi de, pek çok hizmeti de, beraberce yüklendik ve yürüttük. Her birisinin çok güzel çalışması ve gayreti oldu, bu çalışmalarından ve gayretlerinden dolayı bugün kendilerine hem birer teşekkür belgesi takdim etmek ama aynı zamanda da beraber bir yemek, yemek istedik. Her ne kadar bu bir veda yemeği deniliyorsa bile bu bizim açımızdan bir veda yemeği değil, biz onlarla bundan sonrada il genel meclis üyelerimizde dahil, köy muhtarlarımız, mahalle muhtarlarımız da kurmuş olduğumuz irtibatı ve diyaloğu devam ettireceğiz. Onlarla aramızdaki ilişkiyi koparmayacağız bu bir veda değil bu sadece farklı bir başlangıç, farklı bir başlangıcında başlama günü bugün.”şeklinde konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SELAYI SUSTURMAYA İZİN VERMEYEN İMAM,O GECE OLANLARI ANLATTI
SELAYI SUSTURMAYA İZİN VERMEYEN İMAM,O GECE OLANLARI ANLATTI
'' ARABALI TREN '' YURDA GİRİŞ YAPTI
'' ARABALI TREN '' YURDA GİRİŞ YAPTI