BUNUDA GÖRDÜK

BUNUDA GÖRDÜK

BUNUDA GÖRDÜK

BUNUDA GÖRDÜK
12 Eylül 2019 - 07:19

Ağalık gitti dolandırıcılık geldi! Kendisini MİT Bölge Başkanı olarak tanıtıp 10 milyon TL dolandırdı.
Kırkpınar'da ağalık ihalesine giren ve parayı ödemediği gerekçesiyle ağalık ünvanı iptal edilen Ahmet Çetin, düzenlenen operasyonda kendisini Edirne MİT Bölge Başkanı olarak tanıttığı ve ihalelerde haksız kazanç elde ettiği gerekçesiyle gözaltına alındı.
Kendisini Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Edirne Bölge Başkanı olarak tanıtarak sahte evrakla bir iş insanına sattığı TOKİ arazisinden 10 milyon lira haksız kazanç elde ettiği ileri sürülen 2017'de Kırkpınar güreşleri ağalık ihalesini alan ve ödeme yapmadığı gerekçesiyle ağalığı düşürülen Ahmet Çetin gözaltına alındı.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, iş insanı Cemal S'nin, kendisini MİT Edirne Bölge Başkanı ve TOKİ yetkilisi olarak tanıtan kişiler tarafından dolandırıldığını bildirmesi üzerine çalışma başlattı.
Ekipler, teknik ve fiziki takip sonrası kendini MİT Bölge Başkanı olarak tanıtan kişinin 2017'de Kırkpınar güreşleri ağalık ihalesini alan ve ödeme yapmadığı gerekçesiyle ağalığı düşürülen Ahmet Çetin olduğunu belirledi.
Soruşturma kapsamında Tekirdağ'da bir adrese düzenlenen operasyonda, Ahmet Çetin ile bir şahıs gözaltına alındı.
Emniyetteki işlemleri tamamlan şüpheliler, Bakırköy Adliyesine sevk edildi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EBEVEYNLERE
EBEVEYNLERE "TABLET VE TELEFON" UYARISI
SUİÇMEZ YİNE TEK ADAY
SUİÇMEZ YİNE TEK ADAY