CHP MERKEZ İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI...

CHP MERKEZ İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

CHP MERKEZ İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

CHP MERKEZ İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
22 Kasım 2021 - 08:31

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Danışma Kurulu toplantısı hafta sonu CHP Merkez İlçe Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Partinin genel politikaları açısından sosyal, ekonomik, kültürel, siyasal konularda politika oluşturmasını kolaylaştırmak amacıyla partililerin bir araya geldiği danışma kurulu toplantısında konuşan Merkez İlçe Başkanı Av. Burak Güngörmedi; “parti çalışmalarımızı geliştirmek üzere parti programı doğrultusunda yerel gereksinimlerin ve gelişmelerin tartışıldığı, parti ilkelerinin ve ülke sorunlarının irdelenip değerlendirildiği danışma amaçlı çalışmalardır. Eleştirmek veya fikir beyan etmek insan doğasında olan bir husustur. Sizlerin görüşleri benim için her zaman değerli olmuştur olmaya da devam edecektir.
HER ZAMAN SÖYLERİM DOĞRU ELEŞTİRİ ELEŞTİRİLEN KİŞİYİ DAİMA BAŞARIYA GÖTÜRÜR
Bilindiği gibi cumhuriyet halk partisi olarak her fırsatta erken seçim talebimizi yineliyoruz. Ve yinelemeye devam edeceğiz. Biz de bugün olası erken seçim öncesi ilçe örgütümüzün çalışmaları hakkında siz değerli katılımcıların görüşlerine ve önerilerine başvuracağız.  Karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunacağız. Öncelikle görevde olduğumuz süre boyunca merkez ilçe başkanlığı olarak yaptığımız çalışmalardan kısaca bahsetmek istiyorum. Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgını nedeniyle çalışmalarımıza tam olarak yoğunluk gösteremedik yönetim olarak bunun farkındayız. Bu zorlu ve sıkıntılı süreçte salgının seyrine göre tüm köylerimizi ziyaret ettik taleplerini elimizden geldiğince de yerine getirmeye çalıştık. Mahalle bazlı çalışmalarımıza başladık ve  devam etmektedir. Pandeminin etkisini en çok hissettirdiği esnaflarımızı ve esnaf çarşılarımızı sık sık ziyaret ederek sorunlarını dinledik ve problemlerine çözüm üretmeye çalıştık. Yerelde ve ulusalda gündem oluşturmak için milletvekilimizle beraber istişarelerde bulunduk. Salgın sürecinde özellikle risk grubunda olan 60 yaş üstü üyelerimizle sürekli irtibat halinde olarak ihtiyaçlarını ve isteklerini yerine getirdik. Önceki seçimlerde sandık görevlisi olarak görev almış üyelerimizle birlikte olarak olası erken seçim için çalışmalarımızı tamamladık. Protesto yapılması gerektiğinde protestomuzu yaptık, partimize yapılan hukuk dışı baskılar karşısında  boyun eğmeyerek hukuki mücadelemizi gösterdik ve mücadelelerimizi çoğunlukla hukuk önünde zafer ile sonuçlandırdık. Yardım eli uzatılacak felaket zamanlarında tek yumruk olduk ve yardım elimizi uzattık.
19 YILLIK AKP İKTİDARINDA BİRER BİRER ELİMİZDEN ALINMAYA ÇALIŞILAN CUMHURİYET KAZANIMLARINI TEKRAR YERİNE OTURTMAK İÇİN GÖREV BİZİ BEKLİYOR
Bizler ulu çınar partimizin iktidarı için hep birlikte el ele, kimseyi ötekileştirmeden her bir oya ihtiyacımız olduğunu unutmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 19 yıllık akp iktidarında birer birer elimizden alınmaya çalışılan cumhuriyet kazanımlarını tekrar yerine oturtmak; adil, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışını egemen kılmak, yoksul halkımızın refah seviyesini hak ettiği düzeye çıkartmak satılan fabrikalarımızı geri alarak evlatlarımıza daha yaşanır bir ülke bırakmak için görev bizleri bekliyor. Demokrasi ve adaletle işleyecek CHP iktidarında ülkemizin kuruluş ayarlarına tekrar döndürüleceğinden asla şüphemiz yoktur sizlerin de olmasın. Şimdi partimizi iktidara taşıyarak bıkmadan usanmadan ülkemiz için çalışma zamanıdır. Kendimize inanalım, birbirimize güvenelim ve halkımızla kenetlenelim.  Adımız cumhuriyet halk partisidir, bizler cumhuriyet’in bekçisi, halkımızın hizmetkarıyız”şeklinde konuştu. Haber: Yeşim DRAMALI
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"TÜRKİYE SİNAGOGLARI" FOTOĞRAF SERGİSİ EDİRNE'DE AÇILDI
VALİ CANALP'E FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI
VALİ CANALP'E FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI