ÇİFTÇİ NEDEN SEVİLMİYOR

ÇİFTÇİ NEDEN SEVİLMİYOR

ÇİFTÇİ NEDEN SEVİLMİYOR

ÇİFTÇİ NEDEN SEVİLMİYOR
09 Ocak 2019 - 04:12

CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu yaptığı açıklamada, “AK Parti Genel Başkanı yandaşları, müteahhitleri, futbolcuları seviyor da niye çiftçileri sevmiyor acaba?” ifadelerine yer verdi.

Gaytancıoğlu açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi, “ Ziraat Bankası bir emirle gazcıya Hürriyet Gazetesini alması için 2 yılı ödemesiz, 750 milyon $ kredi verebildi.  Ziraat Bankası bir emirle, batmakta olan şirketlerin kredilerini yeniden yapılandırmada kullandırıldı.
Ziraat Bankası yine bir emirle inşaat sektöründe konutlarını satamayan müteahhitlere %0.98 ile kredi verdi. Ziraat Bankası şimdide bir emirle Türkiye' deki tüm futbol takımlarının 14,5 milyar TL tutarındaki borçlarını ödeyerek, yapılandıracak. Yani Ziraat Bankası yandaş olan herkese bir emirle destek veriyor ama görevi çiftçiye ucuz kredi vermek olan aynı Ziraat Bankasına çiftçinin borcunun faizini sil anaparayı faizsiz yapılandır emri verilmiyor. Demek ki emirleri veren tek adam çiftçiyi sevmiyor. Evet, çiftçi kardeşim müteahhitleri seven, gazcıyı seven, yandaşı seven ama seni sevmeyen bu hükümeti sende sevmemelisin. 31 Martta sevmediğini göstermelisin.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞİMDİ ONLAR DÜŞÜNSÜN…
ŞİMDİ ONLAR DÜŞÜNSÜN…
KUR'AN BAŞARIYI KATLAR
KUR'AN BAŞARIYI KATLAR