CUMHURİYET GENÇLİK PARKI, 29 EKİM’DE...

CUMHURİYET GENÇLİK PARKI, 29 EKİM'DE AÇILIYOR

CUMHURİYET GENÇLİK PARKI, 29 EKİM'DE AÇILIYOR

CUMHURİYET GENÇLİK PARKI, 29 EKİM'DE AÇILIYOR
06 Ekim 2021 - 09:35

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Yeni TOKİ’de yapımına başlanan Cumhuriyet Gençlik Parkı’nın 29 Ekim’de, Cumhuriyetin 98. yılında hizmete açılacağını söyledi.
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşım ile Edirnelilere yeni bir yaşam alanı daha hizmete sunulacağını müjdeledi.
 Yeni TOKİ'nin bulunduğu alana yapılan parkın isminin, "Cumhuriyet Gençlik Parkı" olacağını beliren Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Yapımı devam eden parkta 1500 metre² toplam alanda 420 metre² basketbol sahası, 650 metre² futbol sahası ve 390 metre² yürüyüş yolu ve dinlenme alanları yer alacak. Halkımızın özgürce spor ve yürüyüş yapacağı, dostlarıyla bir araya geleceği Cumhuriyet Gençlik Parkı’mız, Cumhuriyetimizin 98. yılında gençlerimize, çocuklarımıza ve tüm halkımıza hayırlı olsun. 29 Ekim Cuma Günü gerçekleştireceğimiz açılışımıza tüm halkımızı bekliyoruz” diye konuştu.
 Yapımı devam eden parkta 1500 metre² toplam alanda 420 metre² basketbol sahası, 650 metre² futbol sahası ve 390 metre² yürüyüş yolu ve dinlenme alanları yer alacak. Halkımızın özgürce spor ve yürüyüş yapacağı, dostlarıyla bir araya geleceği Cumhuriyet Gençlik Parkı’mız, Cumhuriyetimizin 98 yılında gençlerimize, çocuklarımıza ve tüm halkımıza hayırlı olsun. 29 Ekim Cuma Günü gerçekleştireceğimiz açılışımıza tüm halkımızı bekliyoruz” diye konuştu.HABER MERKEZİ
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖĞRENCİDEN ÖĞRENCİYE LİMONATA İKRAMI
ÖĞRENCİDEN ÖĞRENCİYE LİMONATA İKRAMI
KEŞAN KENT MEYDANI PROJESİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI
KEŞAN KENT MEYDANI PROJESİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI