DP’DEN ÜYE ATAĞI
Reklam
Reklam
Reklam

DP’DEN ÜYE ATAĞI

DP’DEN ÜYE ATAĞI

DP’DEN ÜYE ATAĞI
12 Mart 2018 - 05:09

Demokrat Parti (DP) Edirne İl Başkanı İbrahim Özyılmaz, partisinin kongre süreçlerinin tamamlandığını belirterek, seçime katılacaklarını bildirdi. Özyılmaz, Edirne’de yeni üye kayıtları için çalışmalar yatıklarını da ifade etti.

DP Edirne İl Başkanlığı basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Tarihi Ciğerci Bahribey’de gerçekleştirilen toplantıya DP’nin eski ve yeni yöneticileri de hazır bulundu. Gündeme dair açıklamalar yapan İl Başkanı İbrahim Özyılmaz, siyasi arenanın her geçen gün şekillendiğini ifade ederek, “Demokrat Parti miting meydanlarında değil, dar ağacında kefen giyenlerin partisidir. Oyuna gelmeyeceğiz ve mutlaka seçimlere katılacağız. 72 İl’de kongre süreçlerimiziş tamamladık ve seçime girecek 30 siyasi patiden bir tanesi de Demokrat Parti’dir” dedi.

İYİ Parti ile aralarındaki protokole vurgu yapan Özyılmaz, “Bu protokol geçerlidir. Yeni üye çalışmalarımız sürüyor. Bugüne kadar yapılan çalışmalarda 500 üyeye ulaştık. Bugün de partimize yeni katılımlar gerçekleşecektir” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİRKİN SALDIRI!
ÇİRKİN SALDIRI!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!